Yargı dizisi, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı ve Sema Ergenekon'un senaryosunu kaleme aldığı bir yapıt olarak izleyiciyle buluştu.

14 Ocak 2024 Pazar günü akşam ekranlara gelen 78'inci bölüm, dizinin takipçilerini derinden sarsan bir ayrılığa sahne oldu.

METİN AMİR KARAKTERİNİN SONU

Bölümde, Kadir'in adamları tarafından öldürülen Metin Amir karakteri, diziye damgasını vurdu. Hüseyin Avni Danyal'ın başarılı performansıyla hayat verdiği bu karakter, Yargı dizisinin trajik bir noktasında veda etti. Ancak, Kaan Urgancıoğlu'nun diziden ayrılacağına dair iddialar da gündeme geldi.

Kurtlar Vadisi Geri Dönüşü Hakkında Son Dakika Bilgileri Kurtlar Vadisi Geri Dönüşü Hakkında Son Dakika Bilgileri

KAAN URGANCIOĞLU'NDAN DİZİYE VEDA MI?

Henüz Kanal D yönetimi veya yapım şirketi tarafından doğrulanmayan iddialara göre, Kaan Urgancıoğlu'nun da diziden ayrılması bekleniyor. Ilgaz karakterine can veren oyuncunun dizide kalmaya devam edeceği belirtildi.

ILGAZ'IN KARARI BEKLENİLİYOR

Bölümde, Cellat Kadir'i yakalayan Metin, Ilgaz'ı korumak amacıyla pusuya düşürülen polisler tarafından öldürüldü. Olayın ardından Ilgaz, babasının katilini bulmak için harekete geçti. 79. bölümde Ilgaz'ın katil olup olmadığı sorusu hala cevapsız kaldı. Yargı dizisinin takipçileri, Ilgaz'ın kritik kararını öğrenmek için 21 Ocak 2024 tarihini beklemeye başladı.

Kaynaklar: Kanal46.com, Dizidoktoru.com, Kanal D