Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Başkan Fırat Görgel'in liderliğinde alt ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra sosyal belediyecilik alanında öne çıkan uygulamalarıyla takdir topluyor.

Yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların her türlü gereksinimini karşılamak amacıyla geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunan belediye, sıcak yemek hizmetinin yanı sıra ev temizliği, kişisel bakım, sağlık kontrolleri ve ulaşım gibi ihtiyaçları da karşılıyor.

Yades 1

7 GÜN 24 SAAT SICAK YEMEK HİZMETİ

Evde yalnız yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara haftanın her günü kesintisiz olarak sıcak yemek hizmeti sunan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetle birlikte vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Sağlık ve sosyal hizmetler alanında faaliyet gösteren ekipler, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret ederek temizlik, kişisel bakım ve sağlık kontrollerini gerçekleştiriyor.

Yades 2

VATANDAŞLARIN MEMNUNİYETİ ÜST DÜZEYDE

Bu hizmetlerden faydalanan vatandaşlar, belediyenin sunduğu destekten memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Nuriye Sezer, belediyenin sağladığı sıcak yemek, ev temizliği, kişisel bakım ve sağlık hizmetleri için teşekkürlerini sunarken, "Ekipler bize çok iyi bakıyor, adeta bir aile gibi oldular. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

Depremde zarar görmüş kültürel varlıkları tuvale yansıtıyor Depremde zarar görmüş kültürel varlıkları tuvale yansıtıyor

Ömer Bozdağ ise, "Her türlü bakımımızı yapıyorlar, bu hizmetlerden dolayı belediyemize minnettarız" dedi.

Zekiye Kır ise, özellikle ev temizliği konusundaki desteklerinden dolayı belediyeye teşekkür ederek, "Hayatımızı kolaylaştıran bu hizmetten dolayı çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

Yades 4

Editör: İsa Aslantaş