Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde 4 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan 3. Şahıs Çalışması kapsamında, İstasyon Mahallesi'nde bulunan özel trafolu müşterilerden bir kısmında elektrik kesintisi yaşanması planlanmaktadır. Çalışma saatleri 09:00 ile 12:00 arasında gerçekleşecek olup, ilgili mahalle sakinleri bu süre zarfında elektrik kesintisi yaşayabileceklerdir.

Gözler Fırat Görgel'in toplantısında: Kahramanmaraş projelerini açıklayacak Gözler Fırat Görgel'in toplantısında: Kahramanmaraş projelerini açıklayacak

AKSU, KARACASU KARŞIYAKA VE OSMANBEY MAHALLELERİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Aynı gün Dulkadiroğlu ilçesinde devam edecek olan Tesis Çalışması, Aksu, Karacasu, Karşıyaka ve Osmanbey mahallelerini kapsayacak şekilde planlanmıştır. Çalışma saatleri 09:00 ile 13:00 arasında gerçekleştirilecek olup, belirtilen mahalle sakinleri elektrik kesintisi yaşayabileceklerdir.

YAVUZ SELİM MAHALLESİ YENİ SANAYİ SİTESİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK

Aynı gün Dulkadiroğlu ilçesinde bir başka Tesis Çalışması da Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan Yeni Sanayi Sitesi'ni kapsayacak şekilde planlanmıştır. Çalışma saatleri 09:00 ile 15:00 arasında gerçekleştirilecek olup, ilgili bölgedeki müşteriler bu süre zarfında elektrik kesintisi yaşayabileceklerdir.

Kahramanmaraş Göksun İlçesinde Elektrik Kesintisi Uyarısı

ORTATEPE, ALIÇLIBUCAK, YANTEPE VE HACIMIRZA MAHALLELERİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ BEKLENİYOR

Ayrıca 4 Şubat 2024 tarihinde Göksun ilçesinde gerçekleştirilecek olan Tesis Çalışması kapsamında, Ortatepe, Alıçlıbucak, Yantepe ve Hacımirza mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanması planlanmaktadır. Çalışma saatleri 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecek olup, belirtilen mahalle sakinleri bu süre zarfında elektrik kesintisi yaşayabileceklerdir.