Ziraat Katılım Bankası, Türkiye'nin farklı bölgelerinde personel alımı için ilan yayımladı. Banka, farklı branşlarda toplamda 412 banka memuru alımı yapmayı planlıyor.

BAŞVURU ŞARTLARI VE ŞEHİRLER

Banka tarafından yayımlanan ilana göre, 250 servis görevlisi, 150 uzman yardımcısı ve 12 müfettiş yardımcısı alınacak. Alım yapılacak şehirler ve genel başvuru şartları kamupersonelialim.com platformunda detaylı olarak sunulmuştur.

Kahramanmaraş'ta Toptancılar Çarşısı'na yeni yağmursuyu hattı yatırımı! Kahramanmaraş'ta Toptancılar Çarşısı'na yeni yağmursuyu hattı yatırımı!

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Alım yapılacak şehirler arasında Kütahya, Bursa, Malatya, Çanakkale, Manisa, Denizli, Mersin, Diyarbakır, Nevşehir, Erzincan, Niğde, Eskişehir, Sakarya, Gaziantep, Samsun, Giresun, Siirt, Isparta, Tekirdağ, İstanbul, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Aksaray, Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Antalya, Kocaeli, Aydın, Konya, Batman, İzmir, Van ve Trabzon bulunmaktadır. Servis görevlisi alımı genel olarak bu şehirlerde, müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı alımı ise İstanbul şubelerinde gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ

Ziraat Katılım Bankası tarafından yayımlanan ilana başvurular 24 Ekim 2023 tarihinde başladı ve 10 Kasım 2023 tarihinde sona erecektir.

İŞE ALIM SÜRECİ

Servis görevlisi kadrosuna alınacak personeller, 3 Aralık 2023 tarihinde 5 farklı merkezde gerçekleşecek yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. Yerel personel olarak istihdam edilecek adayların atandıkları şubede en az 3 yıl görev yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Banka, yeni personel alımlarıyla ekonomik büyümeye katkı sağlamayı hedefliyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar detaylı bilgilere resmi web sitesinden ulaşabilirler.

Editör: İsa Aslantaş