Dilan Polat soruşturmasını yakından takip eden Avukat Feyza Altun, başka bir çifti işaret etti ve bu çift, sosyal medya paylaşımlarını silmeye başladı.

İKİNCİ DİLAN POLAT VAKASI MI?

Dilan Polat soruşturmasını yakından takip eden Avukat Feyza Altun, başka bir çifti işaret etmişti ve bu çift hızla sosyal medya paylaşımlarını silmeye başladı. İkinci Dilan Polat vakası mı yaşanıyor?

FEYZA ALTUN ÇİFTE DİKKAT ÇEKTİ

Feyza Altun, sosyal medya üzerinden "Bu Tayyargiller size tanıdık geliyor mu?" paylaşımıyla söz konusu çifte dikkat çekti. Cumhuriyet'in haberine göre, Dilan ve Engin Polat soruşturmasını başından beri takip eden Feyza Altun, şimdi de masaya Özlem Lina ve Tayyar Öz çiftini yatırmaya karar verdi. Altun, X hesabından art arda paylaşımlarda bulundu.

112648567-11

SOSYAL MEDYA FENOMENİ ÖZ ÇİFTİ

Son günlerde Türkiye gündemine sıklıkla meşgul eden Dilan Polat ve Engin Polat vakasından sonra, Feyza Altun isimli avukatın paylaşımları gündem olmaya devam ediyor. Altun oklarını birden zenginleşen Öz çiftine çevirdi.

Kahramanmaraş'ta Kavşaklar Çiçek Bahçesine Dönüştü Kahramanmaraş'ta Kavşaklar Çiçek Bahçesine Dönüştü

Özlem Altınok Öz ve Kahramanmaraşlı doktor eşi Tayyar Öz, Instagram'da 2,5 milyon takipçisi olan bir çift. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla gündeme geliyorlar ve Dilan Polat gibi hayatlarını 'fazla şaşaalı ve abartılı' yaşadıkları gerekçesiyle eleştiriliyor. Hatta Dilan Polat'ı taklit ettikleri iddiaları da bulunuyor.

112733957-66

FEYZA ALTUN'UN İDDİALARI

Feyza Altun, Perşembe günü sosyal medya üzerinden "Bu ikisine de bakmamız gerek arkadaşlar" diyerek sosyal medya fenomeni Özlem Altınok Öz ve Kahramanmaraşlı doktor eşi Tayyar Öz'ü işaret etti. Çiftin sosyal medya üzerinde paylaştıkları gönderileri silmeye başladığı ortaya çıktı.

Altun önce, "Bu Tayyargiller sürekli sağlık beyanında bulunuyor. Adam ortopedistmiş ama gece gündüz krem ve içinde bal olan bir ürünü 1 yaş altında çocuklara öneriyor. Daha önce sağlık beyanından 340 bin TL ceza yemişler" iddiasında bulundu.

Ardından çiftin bir videosunu paylaşarak, "Bu Tayyargiller size tanıdık geliyor mu? Dandik kremler ve bebekler için macun satarak havuzlu villalarda yaşıyor, Range'lere biniyorlar..." ifadelerini kullandı.

Altun ayrıca, çiftin çekilişler düzenlediğini ve kazandırdıklarını belirtti, ancak bu çekilişler için izin alınıp alınmadığını sorguladı.

VERGİ İDDİALARI VE SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ

Feyza Altun, çiftin kozmetik sattıkları firmayı 2021'de kurduklarını ve 2022'de 245 bin TL vergi ödediklerini iddia etti. Ayrıca, çiftin 2022 model bir Range Rover'a binmelerini karlarını sorgulayarak şaşkınlığını ifade etti.

Tayyar Öz'ün Kahramanmaraşlı olduğunu ve mecburi görevini Urfa Siverek'te yaptığını iddia eden Altun, Tayyar'ın soyadını değiştirmiş olabileceğini iddia etti.

İNTERNET SAYFASINDAKİ DOKTORLAR

Son olarak, Altun, Dr. Tayyar Öz'ün kliniğinin internet sayfasındaki doktorlarının yabancı isimli olduğunu belirten bir video paylaştı ve durumun şüpheli olduğunu ima etti.

112756956-99

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI SİLİNİYOR

Feyza Altun'un bu açıklamalarının ardından, bazı sosyal medya hesapları, Özlem Lina ve Tayyar Öz çiftinin daha önce kendi sosyal medya hesaplarından paylaştıkları gönderileri silmeye başladıklarını bildirdi. Bu gelişmeler, bu çiftin üzerindeki baskının arttığını gösteriyor.

112750394-88

112725926-55