Kahramanmaraş'ta savunma sanayi atağı: Yeni yatırımlar kapıda! Kahramanmaraş'ta savunma sanayi atağı: Yeni yatırımlar kapıda!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu bayramda, şehirdeki tüm vatandaşlara bayram süresince ücretsiz toplu taşıma hizmeti sunulacak.

ÜCRETSİZ TOPLU TAŞIMA BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAŞLIYOR

Ücretsiz toplu taşıma uygulaması, bayramın ilk günü olan 16 Haziran Pazar günü başlayarak, 19 Haziran Çarşamba günü saat 23.59’a kadar devam edecek. Şehir merkezinde ve çevre ilçeler olan Afşin, Elbistan ve Göksun'da yaşayan vatandaşlar da bu hizmetten yararlanabilecek.

GÜZERGÂH VE SAATLER MOBİL UYGULAMADA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilmesi için gerekli bilgileri sağladı. Kurban Bayramı boyunca ücretsiz hizmet verecek belediye ve özel halk otobüslerinin güzergâh ve hareket saatlerine, belediyenin resmi internet sitesi olan https://kahramanmaras.bel.tr/toplu-tasima-guzergah-ve-saatleri adresinden ve KahramanKart mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilecek. Ayrıca, toplu ulaşım hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler, 0531 082 00 22 numaralı WhatsApp hattından yardım alabilirler.

Editör: İsa Aslantaş