Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde meydana gelen olayda, iki yabancı uyruklu kişi arasında çıkan bıçaklı kavga sonucunda 1 kişi yaralandı.

Olay, Mağralı Mahallesi'nde bulunan eski stat sokağında meydana geldi. İki arkadaş arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan tartışma, hızla büyüyerek kavga haline dönüştü. G.A adlı şahıs, tartışmanın şiddetlenmesi üzerine üzerindeki bıçakla arkadaşı H.A'ya saldırdı. Bıçaklama sonucunda genç adam bacağından yaralandı.

Kirişci'den Yerel Seçim Değerlendirmesi: Kahramanmaraş'ta Siyasi Dengeler Neleri İşaret Ediyor? Kirişci'den Yerel Seçim Değerlendirmesi: Kahramanmaraş'ta Siyasi Dengeler Neleri İşaret Ediyor?

Yaralı genç hızla olay yerinden uzaklaştırılarak bir sağlık kuruluşuna sevk edildi. Olayın ardından kaçan saldırganın yakalanması için polis ekipleri geniş çaplı bir çalışma başlattı.

maras-kavga-suriyeli

OLAY YERİNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTIRILDI

Kahramanmaraş polisi, olayın yaşandığı bölgede güvenlik önlemlerini artırarak şüpheliyi yakalama çabalarını sürdürüyor. Aynı zamanda, olayın sebeplerini araştırmak amacıyla şahitlerin ifadelerine başvuruluyor.

YARALI HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

Yaralanan H.A, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Sağlık durumuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, hastanedeki tedavi sürecinin devam ettiği bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma ise polis ekipleri tarafından titizlikle sürdürülüyor ve şüphelinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.