Yeni Kahramanmaraş’ın şehir planlaması ve altyapı geliştirmeleri hız kesmeden devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat ilçesi Hayrullah Mahallesi’nde planlanan zemin iyileştirme ve çevre düzenlemeleri çalışmaları nedeniyle Kuddusi Baba Bulvarı'nın 25 Haziran ile 14 Temmuz tarihleri arasında kısmi olarak trafiğe kapatılacağını bildirdi.

Kahramanmaraş'ta binaya giren yılan, apartman sakinlerine korku dolu anlar yaşattı Kahramanmaraş'ta binaya giren yılan, apartman sakinlerine korku dolu anlar yaşattı

ÇALIŞMALAR NEDENİYLE GEÇİCİ TRAFİK DÜZENLEMESİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Kuddusi Baba Bulvarı'nda yapılacak olan zemin iyileştirme ve çevre düzenlemeleri esnasında olası ulaşım aksaklıklarının önüne geçilmesi amacıyla vatandaşların trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerektiği vurgulandı. Ayrıca, ulaşımın sağlanması için alternatif güzergâhların kullanılmasının önem taşıdığı ifade edildi.

BÖLGEDEKİ ÇALIŞMALARIN SÜRECİ

Yapılacak olan zemin iyileştirme ve çevre düzenlemeleri çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgilerin, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin resmi iletişim kanalları üzerinden vatandaşlarla paylaşılacağı belirtildi. Bu süreçte vatandaşların güncel duyuruları takip etmeleri ve işaretlemelere riayet etmelerinin önemli olduğu vurgulandı.

KAMUOYUNA DUYURULUR

Kuddusi Baba Bulvarı'ndaki kısmi trafiğe kapatmanın, bölgede yapılan iyileştirme çalışmalarının verimli bir şekilde ilerlemesi için gerekli olduğu belirtildi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların işbirliği ve anlayışını beklediğini dile getirdi.

Editör: İsa Aslantaş