AÇILIŞ TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

Açılış törenine, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ve şehit ailesi de katıldı. Kütüphanenin kapıları, yapılan kurdale kesimiyle birlikte öğrencilere açıldı.

ŞEHİD İSMAİL KUYZU'NUN ANISI YAŞATILIYOR

Şefkat Elçileri Topluluğu Başkanı Ahmet Bilgiç, Şehit İsmail Kuyzu'nun anısını yaşatmak ve eğitim alanında destek olmak amacıyla bu tür projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirtti. Kütüphanenin gençlerin bilgiye ulaşmalarını sağlayacak önemli bir kaynak olacağını vurgulayan Bilgiç, topluluğun yardım faaliyetlerini sürdüreceğini ifade etti.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Açılış törenine katılan İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ve şehit ailesi duygu dolu anlar yaşayarak, Şehit İsmail Kuyzu'nun adının yaşatılmasına katkıda bulunan Şefkat Elçileri Topluluğu'na teşekkür ettiler.

EĞİTİME DESTEK VEREN BİR PROJE

Şehit İsmail Kuyzu adına açılan kütüphane, gençlerin okuma alışkanlıklarını geliştirmelerine ve bilgiye daha kolay ulaşmalarına olanak sağlayarak, şehitlerin anısının eğitim yoluyla yaşatılmasına önemli bir katkı sunuyor.

ONİKİŞUBAT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN MESAJ

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, törende yaptığı konuşmada, kütüphanenin gençler için önemli bir kaynak olacağını vurgulayarak, şehirlerinin edebiyatın ve şiirin başkenti olduğunu belirtti. Gökşen, öğrencilere hitaben, "Bugün bu kütüphanenin açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sizler, bu şehrin yeni güzel adamları olacaksınız. Bu da okumak ve düşünmekle mümkün olacak." dedi.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

Açılış törenine katılan protokol üyeleri ve diğer konuklar da, Şefkat Elçileri Topluluğu'na teşekkür ederek, eğitime katkı sağlayan bu önemli projeye verdikleri destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

ŞEFKAT ELÇİLERİ TOP. BAŞKANI AHMET BİLGİÇ'TEN TEŞEKKÜR MESAJI

Geleceğin Şampiyonları Ayser Çalık Ortaokulunda Yetişiyor: Sporun Her Dalında Başarıya Doymuyorlar! Geleceğin Şampiyonları Ayser Çalık Ortaokulunda Yetişiyor: Sporun Her Dalında Başarıya Doymuyorlar!

Şefkat Elçileri Topluluğu Başkanı Ahmet Bilgiç, kütüphanenin açılışında emeği geçen herkese teşekkür ederek, projeye destek verenlerin ve katkı sağlayanların önemine vurgu yaptı. Bilgiç, "Her adım attığınızda burada şehit İsmail Kuyzu'nun hatırasını yaşatacaksınız. Bu gibi projelere destek geldikçe daha fazla kütüphane açmaya devam edeceğiz." dedi.

KÜTÜPHANE, EĞİTİM YOLUNDA ÖNEMLİ ADIM

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Ulubey de açılış töreninde yaptığı konuşmada, kütüphanenin gençlerin bilgiye ulaşmasını kolaylaştıracağını belirterek, bu tür projelerin eğitimdeki önemine vurgu yaptı. Ulubey, "Çocuklarımız kütüphaneye her adım attığında kıymetli şehit İsmail Kuyucu'yu anacak ve hatırasını yaşatacaklardır." dedi.

photo1701194577photo1701194769photo1701194577 (1)photo1701194769 (1)photo1701194784