Kahramanmaraş'ın merkez ilçesi Dulkadiroğlu'nun Bağlarbaşı Mahallesi Yavuz Selim Caddesi'nde yer alan Akik Halı, Mustafa Sofuoğlu'nun öncülüğünde hizmete açıldı. 95/B numaralı adreste faaliyet gösteren mağaza, bölge halkının büyük ilgisiyle karşılaştı.

Kahramanmaraş'ta örnek olay: İçi para ve altın dolu kese bulan kişi sahibine teslim etti Kahramanmaraş'ta örnek olay: İçi para ve altın dolu kese bulan kişi sahibine teslim etti

AÇILIŞA ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Açılış törenine Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Resul Arslanhan, Kahramanmaraş Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kuybu, Yeni Sanayi Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Mehmet Karaokur, Başkan Kuyumculuk sahibi Hikmet Erdoğan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Akik Hali Acilisi

"BÖLGEDE İHTİYAÇ OLAN BİR TESİS"

Kahramanmaraş Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kuybu, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bölgede ihtiyaç olan bir tesisti. Mustafa Kardeşimizi tebrik ediyorum. Vatandaşların artık uzaklara gitmesine gerek yok. Hayırlı uğurlu olsun."

Ahmet Kuybu Hali Acilisi

"YENİ İŞ YERLERİ İLÇEMİZE DEĞER KATACAK"

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Resul Arslanhan da açılışta yaptığı açıklamada, "Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bizi davet eden çok değerli Mustafa kardeşime. Hayırlı uğurlu olsun. Yeni bir iş yeri açılışı oldu inşallah. Mahallemize, ilçemize hayırlı olur. İnşallah bu iş yerlerinin depremden sonra açılmasını daha çok temenni ediyoruz. Her gün bir açılış demek, her gün bir kapının açılışı demektir. O yüzden ilçemize hizmet edecektir. Bundan sonraki süreçlerde inşallah depremden sonraki yaşadığımız olaylardan dolayı bütün kardeşlerimizin iş yeri açılışlarında da bulunacağız. Rabb'im utandırmasın. Muvaffak etsin. Tebrik ediyorum. Zor bir zamanda iş yeri açmak kolay değil. Depremden sonra kardeşlerimiz bir araya gelmişler. Ellerine sağlık. Mahallemize en çok ihtiyacı olan halıcılık sektörünü açmışlar. Ben tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Rabb'im utandırmasın." dedi.

Akik Hali Resul Arslanhan

MAHALLEMİZE EKSTRA KATKI SAĞLANDI"

Yeni Sanayi Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Mehmet Karaokur, "Bu sabah kardeşimizin yeni açmış olduğu halı mağazasının açılışına geldik. Hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Mahallemize gerçekten ekstra bir katkı sağlamış. İnşallah hayrını görür, hayırlı hizmetler verir. Mahallemiz adına da çok teşekkür ediyorum kendisine. Hayırlı uğurlu olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

"HAYIRLI OLSUN"

Başkan Kuyumculuk sahibi Hikmet Erdoğan ise, "Mustafa kardeşimiz yeni bir halı mağazası açtığı için caddemize ihtiyacından dolayı Allah hayırlı uğurlu etsin, mübarek etsin inşallah kardeşimize" dedi.

Akik Hali Aciklamalar

"UYGUN FİYATA HALI ÜRÜNLERİMİZ VAR"

Akik Halı işletme sahibi Mustafa Sofuoğlu, mağazalarında halkın ihtiyacına yönelik uygun fiyatlı halı ürünleri sunduklarını belirterek, "Burada halkımızın ihtiyacı olan uygun fiyata halı ürünlerimiz var. Kesme, akrilik, yolluk uygun. Uygun fiyata halı ürünlerimiz var. Maraş halkına hizmet için biz buradayız" şeklinde konuştu.

Mustafa Sofuoglu

Akik Halı, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla Kahramanmaraş halkının hizmetinde olacak. Mağazanın açılışı, bölgedeki ekonomik canlılığa katkı sağlayacak önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Maras Akik Hali Toplu Fotogra

Editör: İsa Aslantaş