Çırağın AVM, Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremlerde birçok şubesini kaybettikten sonra Mersin'e açtığı Metropol Şubesi ile büyümeye devam ediyor.

YENİDEN İNŞA VE GENİŞLEME

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli olarak yaşanan depremlerde birçok şubesi yıkılan Çırağın AVM, depremin hemen ardından Kuzey Çevre Yolu, Abdülhamit Han, Binevler başta olmak üzere yıkılan şubelerinin yerine yenisini koyarken, Mersin Metropol ile en büyük şubesini faaliyete geçirdi.

ciragin-avm-mersin-kanal46_1

MERSİN'E BÜYÜK BİR KATKI

Mersin'in merkezinde, 6 katlı binada binlerce çeşit ürünün yer alacağı en büyük şubesini görkemli bir açılış ile yapan Çırağın AVM, cep telefonu, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi başta olmak üzere birçok kalemde on binlerce liralık ürünleri açılışa özel fırsatlar ile bedava dağıttı.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ ÇIRAK'TAN AÇIKLAMALAR

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Çırağın Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çırak, Çırağın Group bünyesinde Çırağın AVM olarak 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş depremlerinde birçok şubelerini kaybettiklerini hatırlattı.

Türkiye için alarm verildi: Tehlike çanları çalıyor... Sefer Aycan'dan önemli uyarı Türkiye için alarm verildi: Tehlike çanları çalıyor... Sefer Aycan'dan önemli uyarı

ciragin-avm-mersin-kanal46_2

GELECEĞE YATIRIM VE GENİŞLEME PLANLARI

Çırak, Kahramanmaraş merkezdeki 4 şubelerini aktif hale getirdikten sonra şu anda Mersin’e yeni şube açtıklarını ifade ederek, “Buraya açtığımız Metropol Şubemiz en büyük şubemiz oldu. 6 katta binlerce çeşit ürün yer alıyor. Kısmetse inşallah Mersin şubelerimizi genişletip çeşitli ilçelerde şubeler açmayı planlıyoruz. Çırağın AVM Kahramanmaraş’ın en büyük düğün paketçisiydi. Bundan sonrada bölgeye açılacak ve bölgenin en büyük düğün paketçisi olacak.” dedi.

ciragin-avm-mersin-kanal46_4

MERSİN HALKINA KALİTELİ ÜRÜNLER

Mersin’in merkezinde, kalbinde olduklarının altını çizen Çırak, “Metropol binasının hemen yanında Mersin halkına hitap edeceğimiz bölgedeyiz. Biz Mersin halkımıza kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak satışa sunacağız. Burada vatandaşların da teveccühü çok büyük, açılışa yoğun bir ilgi var. Çırağın Group bünyesinde Türkiye genelinde büyümeye devam edeceğiz.” Diye konuştu.

ciragin-avm-mersin-kanal46_3

Editör: İsa Aslantaş