Kastamonu'da Kafe İşleten Taksi Şoförü Karnından Bıçaklandı ve Kafasına Kazma İle Vuruldu
Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde taksi şoförlüğü yapan ve aynı zamanda bir kafe işleten Niyazi G., çalışanıyla yaşadığı kavga sonucunda önce karnından bıçaklandı, ardından başına kazma ile darbe aldı.

Edinilen bilgilere göre, Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde meydana gelen olayda, Niyazi G. ile yanında çalışan E.B. arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın hızla kavgaya dönüşmesi üzerine E.B., iddialara göre Niyazi G.'yi önce karnından bıçakladı, ardından da baş bölgesine kazma ile vurdu.

Şaban Ataş Olayı: Canlı Yayında Bomba İtiraflar! Oğlu baba katili mi oldu? Şaban Ataş Olayı: Canlı Yayında Bomba İtiraflar! Oğlu baba katili mi oldu?

Yaralıların Durumu
Ağır yaralanan Niyazi G., olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından İnebolu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Baş bölgesine saplanan kazma ise olay yerinde çıkartılarak Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Niyazi G.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, E.B. ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

Soruşturma Devam Ediyor
Olayla ilgili olarak polis ekipleri tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor. Detaylı inceleme ve ifadelerin alınmasıyla birlikte olayın nedenleri ve detayları aydınlatılmaya çalışılıyor.