Kahramanmaraş'ta Yaz Sıcaklarına Karşı Serin Alışveriş: Rıdvan Hoca Yeraltı Çarşısı Kahramanmaraş'ta Yaz Sıcaklarına Karşı Serin Alışveriş: Rıdvan Hoca Yeraltı Çarşısı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski sosyal medya danışmanı Taner Ay'a yönelik ortaya atılan taciz iddiaları, Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü.

2019 yılında başlayan olayda, Ay’ın aşık olduğu doktor kadının kendisine karşılık vermemesi sonucu durumu saplantıya dönüştürdüğü iddia ediliyor. İddialara göre, doktoru taciz etmeye başlayan Ay, Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesaplarından doktora mesajlar göndermeye başladı.

ARABANIN CAMINI KIRIP NOT BIRAKTI

Gerçek Gündem'den Seyhan Avşar'ın haberine göre, taciz iddiaları burada bitmedi. Doktorun ailesi kızlarının yaşadıklarını araştırırken, Ay geçen hafta doktorun arabasına giderek önce bir not bıraktı, ardından camını kırdı. Konu hakkında konuşmak istemeyen doktor, "Olay yargıya taşındı. Konuşmak doğru olmaz" dedi. Taner Ay ise doktorla aralarında önce bir gönül bağı olduğunu ve zamanla bu ilişkinin sona erdiğini öne sürdü.

"O MESAJLARI KENDİSİ ATMIŞ"

Doktoru taciz ettiği iddialarını kesin bir dille reddeden Ay, "Ben bu doktora çok güvendim. Kemal Bey'in sosyal medya hesaplarının şifresini ona ben verdim. O da sayfalarda bazı işlemler yapıyordu. O mesajları kendisi atmış. Ben atmadım" açıklamasında bulundu.

"ARABANIN YANINA GİTTİĞİM DOĞRU"

Açıklamasının devamında, "Bu konu çok karışık" diyen Ay, "Tarafıma yönelik siyasi bir kumpas ve karalama kampanyası var. Doktorun yıpranmasını istemiyorum. Kendisi de bir şeylerden korktuğu için böyle şikayet yaptı. Arabanın yanına gittiğim doğru. Not bıraktım, camı kırdım" şeklinde konuştu.

Editör: İsa Aslantaş