Kim Milyoner Olmak İster'in heyecanla beklenen anı geldi. 10 Eylül Pazar akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında yayınlanan programda, 1 milyon TL'lik soru sonunda açıldı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışmanın bu anı, büyük bir merakla bekleniyordu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, 1 milyon TL'lik soru yalnızca 5 kez daha önce açılmıştı. Bu sebeple, programın 1058. bölümü olan bu an, izleyicileri büyük bir heyecanla bekliyordu. Daha önce 1 milyon TL değerindeki soruyu doğru yanıtlayan yarışmacılar arasında sadece Arda Ayten bulunuyordu.

‘Ben doğa sevmem’ diyen bile hayran kalıyor! Kahramanmaraş'ın en güzeli: Giden hemen orada kalıyor ‘Ben doğa sevmem’ diyen bile hayran kalıyor! Kahramanmaraş'ın en güzeli: Giden hemen orada kalıyor

Bu haftaki programda ise 1 milyonluk soruyu yanıtlamaya çalışan isim Rabia Birsen Göğercin oldu. Genç yarışmacı, Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olduğunu belirtirken, aynı zamanda yeminli izci olduğunu ve geçtiğimiz yıl kötü bir kaza geçirdiğini anlattı. Hayatına biyonik bir kol ile devam eden Göğercin, izleyicilerin büyük ilgisini çekti.

rabia-milyoner

İşte o merakla beklenen 1 milyon TL'lik soru:

SORU: Türkiye'deki 81 ilin adında bu dört harften hangisi diğer üçünden daha az bulunur?

  • A) Ş
  • B) V
  • C) G
  • D) H

Ve işte Rabia Birsen Göğercin'in verdiği cevap:

CEVABI: [Rabia Birsen Göğercin'in cevabı belirtilmedi.]

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, bu büyük ödül anıyla bir kez daha izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Sorunun doğru cevabı ve yarışmacının başarısı merakla bekleniyor.

Editör: İsa Aslantaş