FOX TV'de geçtiğimiz aylarda adını NOW olarak değiştiren ve dikkatleri üzerine çeken "Kopuk" dizisi, final kararıyla ekranlara veda ediyor. Ünlü oyuncular Kaan Yıldırım, Seray Kaya, Biran Damla Yılmaz ve Sarp Akkaya'nın başrollerini üstlendiği dizi, son bölümün düşük reytingleriyle karşı karşıya kalarak final yapma kararı aldı.

GÜÇLÜ İDDİALI BAŞLANGIÇ SONA ERİYOR

Başlangıcında büyük iddialarla ve modern bir Robin Hood hikayesi olarak tanıtılan "Kopuk" dizisi, sezon ilerledikçe reytinglerde istenilen performansı gösteremedi. Üçüncü bölümdeki hafif reyting artışı, final kararının dördüncü bölümün durumuna bağlı olarak değerlendirilmesine neden oldu.

ekran-resmi-2024-02-19-14-wfdr

Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman? Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman?

DİZİNİN SONU: DÜŞÜK REYTİNGLER VE YENİ PLANLAR

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre, son bölümdeki düşük reytingler, yapımcıların diziyi sonlandırma kararı almasına neden oldu. Eğer sezon ertelenmezse, "Kopuk"un yerine MedYapım'ın yeni dizisi "Korkma Ben Yanındayım" ekranlarda izleyiciyle buluşacak.

KADRO VE İSİMLER

"Diziye başından beri eşlik eden isimler arasında Kaan Yıldırım, Seray Kaya, Biran Damla Yılmaz ve Sarp Akkaya'nın yanı sıra Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt ve Atakan Yarımdünya gibi önemli oyuncular yer alıyordu.