TikTok adlı sosyal medya platformunda cinsellik içeren içeriklerle dikkat çeken ve para toplamakla suçlanan kullanıcı, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kâşgarlı Mahmud ve Divanu Lügati't Türk: 950 Yıllık Miras Kâşgarlı Mahmud ve Divanu Lügati't Türk: 950 Yıllık Miras

İZLEYİCİLERDEN GELEN HEDİYELERLE GÜNDEME GELDİ

Kullanıcı adı '@lazkizi3405' olan genç kadın, canlı yayınlarında izleyenlerden gelen hediyelerle dikkat çekmişti. Ancak daha fazla bağış alabilmek için göğüslerini açmaya çalışırken yaşadığı teknik sorun, olayın başlamasına sebep olmuştu. Ardından çektiği yeni videolarda göğüslerini sergileyerek, "Bana akıl vermeyin, para verin" diyerek tepki çekmişti.

'LAZ KIZI' ADLI KULLANICIYA POLİS BASKINI

Gündem olan ve 'Laz Kızı' takma adını kullanan genç kadın, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından polis G.D.'nin Kartal'daki evine düzenlenen baskınla gözaltına alındı. Gözaltına alınan G.D., Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

100 BİN LİRA TOPLADI, İŞLEMLER BAŞLADI

Öne sürülen iddiaya göre, genç kadının 1 saatte 100 bin lira topladığı belirlendi. Ahlak Büro Amirliği'nde işlemleri tamamlanan G.D., savcılık talimatıyla mevcutlu olarak İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.