Manisa Yunusemre Belediyesi, TEKNOFEST'te Göz Kamaştırdı!

Manisa'nın Yunusemre Belediyesi, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle Etimesgut Havaalanı'nda düzenlenen TEKNOFEST'e büyük bir katılım sağladı. Bu etkinlik, havacılık, uzay ve teknoloji alanında dünyanın en büyük festivali olarak biliniyor ve binlerce ziyaretçi tarafından ilgi gördü.

En çok internet kesintisinin yaşandığı yıl belli oldu En çok internet kesintisinin yaşandığı yıl belli oldu

Yunusemre Belediyesi, TEKNOFEST'te Büyük İlgi Gördü!

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Etimesgut Havaalanı'nda 30 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen bu muhteşem etkinlik, Türkiye'nin dört bir yanından yüz binlerce katılımcıyı bir araya getirdi. Yunusemre Belediyesi ise festivalde adından sıkça söz ettirdi.

Yunusemre Belediyesi ve Bilim Yunusemre tarafından açılan stantlar, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rana Kibar, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal gibi önemli isimler de stantları ziyaret etti. Ziyaretçilere geleneksel Türk lezzeti olan mesir macunu ikram edildi ve katılımcılar, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

İzmir'de de Devam Edecek!

TEKNOFEST'in heyecanı devam ediyor. 27 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde Çiğli Havalimanı'nda düzenlenecek olan bu 5 günlük festivalde teknoloji, bilim, havacılık-uçuş gösterileri, ödül törenleri, sergiler ve zirveler gibi birçok etkinlik yer alacak. Yunusemre Belediyesi, İzmir'deki bu etkinlikte de aktif bir şekilde yer alacak, teknoloji ve bilimin önemini vurgulamaya devam edecek

20230904aw023024-5.