Teknevia’nın Kurucu Ceo’su olan genç girişimci Mert Güler, lise yıllarında deniz ve deniz turizmi alanındaki tutkusunu keşfetti. Bu tutku, üniversite tercihini İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi'nden yana kullanmasında etkili oldu.

Genç girişimci Mert Güler, Üniversite’de birçok kulüpte görev almakla beraber MUN(Model United Nations) kulübünde 3 yıl Yönetim Kurulunda bulundu ve  yüzlerce kişinin katıldığı birçok konferansın organizatörlüğünü yaptı. 3. sınıfın sonunda Türkiye’nin denizcilik ve deniz turizmindeki potansiyeline inanarak Türkiye’nin ilk saatlik tekne kiralama platformu Teknevia’yı kurdu. 1.5 yıldan fazladır sabah ilk kalktığında düşündüğünü Teknevia gece uyumadan son düşündüğünün Teknevia olduğunu belirten Mert Güler, ” Her geçen gün başta tekne sahiplerimizin bize olan güveninden güç alarak geleceğe umutla bakıyor ve büyüyerek ilerliyoruz.” açıklamasını dile getiriyor.

Genç girişimci Mert Güler: Aralık 2021'de kurulan teknevia.com, Türkiye'nin ilk online tekne kiralama pazaryeri olma özelliğine sahiptir. Şirketin temel hedefi, müşterilere hızlı, kolay ve güvenilir bir tekne kiralama deneyimi sunmaktı ve bu hedefe sadece 1.5 yıl gibi kısa bir sürede ulaşarak kendini kanıtladı. 2022 Mart ayında hizmete giren Teknevia, İstanbul'da 60'tan fazla tekne ve 13,000'den fazla kayıtlı müşteriye ulaştı ve 2023 yılında teknelerin fiyatlarının şeffaf bir şekilde görünür olduğu, dinamizmi yüksek, kullanıcı dostlu bir arayüz ile kendini bir adım ileriye taşıdı. Bu süreçte gerçekleştirdikleri 2300'den fazla rezervasyon, müşteri memnuniyetinin başarıdaki kilit faktör olduğunu ortaya koyuyor. Online rezervasyon imkanları sayesinde kullanıcılar istedikleri tekneyi güvenli ve şeffaf bir şekilde kiralayabiliyorlar. Teknevia'nın elde ettiği başarılar, Türkiye genelinde daha geniş kitlelere ulaşma konusundaki kararlılığını güçlendiriyor. Girişimcilik ekosistemine ilham veren Teknevia'nın başarı hikayesi, geleneksel sektörleri dijitalleştirme ve modernleştirme konusundaki kararlılıkla birleşiyor. Teknevia, teknolojiyi etkili bir şekilde kullanarak müşterilere mükemmel bir deniz deneyimi sunmayı sürdürüyor.

Arsenal - Bayern Münih (9 Nisan) maçı şifresiz mi, hangi kanalda, Arsenal - Bayern Münih maçını hangi kanal veriyor? Arsenal - Bayern Münih (9 Nisan) maçı şifresiz mi, hangi kanalda, Arsenal - Bayern Münih maçını hangi kanal veriyor?