Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanları için unutulmaz bir gün organize etti. Menzelet Mesire Alanı'nda gerçekleştirilen etkinlikler, katılımcılar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Kahramanmaraş'ta şehirdeki yatırımlarını artırmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetlerine de büyük önem veriyor. Bu çerçevede, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi danışanları için özel bir etkinlik düzenlendi. Menzelet Mesire Alanı'nda gerçekleşen bu etkinlik, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Menzelet (1)

Deprem sonrası moral ve motivasyonun artırılmasını amaçlayan bu özel program, katılımcılara çeşitli etkinliklerle dolu bir gün sunarken, aynı zamanda doğanın güzelliklerini de keşfetme fırsatı sundu. Renkli anlara sahne olan etkinliklerde katılımcılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve etkinliğin gerçekleştirilmesine emek veren herkese teşekkür etmekten geri kalmadı.

Tarih tarih saat saat açıklandı! Kahramanmaraş'ta planlı elektrik kesintisi var! Tarih tarih saat saat açıklandı! Kahramanmaraş'ta planlı elektrik kesintisi var!

Bu güzel gün, Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına unutulmaz anılarla dolu bir deneyim yaşattı ve Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşlarına yönelik olan sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha vurguladı.