GQ Türkiye Men of the Year 2023 Ödül Töreni'nde Şener Şen ve Zengin Mutfağı Oyun Ekibi, 14 farklı kategoride alınan ödüllerle geceye damga vurdu. Ancak, Şener Şen'in ödül töreninde arka sırada oturması sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Geceye damgasını vuran isimlerden biri olan usta oyuncu Şener Şen, "Yılın Göz Alıcı Başarı Ödülü"ne layık görüldü. Sunuculuğunu Şükrü Özyıldız'ın üstlendiği gecede, Şener Şen'in arka sırada oturması dikkat çekti ve eleştirilere neden oldu. Ancak, Şener Şen'in mütevazı kişiliğiyle bilinen bir isim olduğu ve bu tutumu bilinçli bir tercih olduğu ortaya çıktı.

sener-sen

Şener Şen'in İstediği Arka Sıra Oturuşu Toplumsal Duyarlılıkla Karşılandı

Ödül töreninde yaptığı konuşma büyük alkış toplayan 81 yaşındaki usta oyuncu, yaşadığımız dünyanın kötülerin ve güçlülerin hüküm sürdüğü bir yer olduğunu vurgulayarak, "İyinin, doğrunun, güzelin hakim olacağı bir dünyayı ancak sanata ağırlık vererek yaşayabiliriz" dedi. Şener Şen'in bu sözleri, toplumsal duyarlılıkla karşılandı.

Gecede yaşanan bu olay, sanat dünyasının önde gelen isimlerinden birinin mütevazılığı ve toplumsal mesajlarıyla ön plana çıkmasına vesile oldu. Şener Şen'in ödül törenindeki duruşu, sosyal medyada geniş yankı bulurken, hayranları ve sanatseverler tarafından takdirle karşılandı.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...
Editör: İsa Aslantaş