Cumhurbaşkanı, Cumhuriyet Senatosu ve Millet Meclisi Başkanları, Başbakanlar, Bakanlar, Meclislerin Başkanlık Divanı Üyelerinin üye olduğu  “Türkiye Parlamenterler Birliği” 20. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapıldı. Genel Başkanlığa yeniden Nevzat Pakdil seçildi.

Adnan Oktar'ın cebi delindi... Artık fakirler kralı! 5 milyarlık malına el konuldu! Adnan Oktar'ın cebi delindi... Artık fakirler kralı! 5 milyarlık malına el konuldu!

Türkiye Parlamenterler Birliği yeni yönetiminde şu isimler yer aldı. Orhan Erdem (AK Parti Konya Milletvekili) Ahmet Erbaş (MHP Kütahya Milletvekili) Ali Özkaya (AK Parti Afyon Milletvekili) Ali Temur (AK Parti Giresun Milletvekili) Ceyda Bölünmez Çankırı (AK Parti İzmir Milletvekili) Cihan Paçacı (İYİ Parti İstanbul Milletvekili)  Uğur Bayraktutan (CHP Artvin Milletvekili) Zeki Korkutata ( AK Parti Bingöl Milletvekili) Mustafa Akış (Ak Parti, 24.Dönem Konya Milletvekili, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı) Canan Candemir Çelik (24. Dönem Bursa Milletvekili) Alparslan Kavaklıoğlu (26. Dönem Niğde Milletvekili) Mahmut Kaçar (26. Dönem Şanlıurfa Milletvekili) Ömer Faruk Öz (24.Dönem Malatya Milletvekili) Ramazan Kerim Özkan (24.Dönem Burdur Milletvekili)

Pakdil, "Bu konuda gayreti olan, birikimi olan insanlarla birlikte daha geniş bir çerçevede hizmeti hem milletvekillerimiz için hem de ülkemiz için sunacağımıza inanıyorum. Kadrolarımızda değişiklikler oldu. Bu dönem içerisinde yönetim kurulumuzda, aktif olarak şu anda milletvekilliği yapan arkadaşlarımızın sayısı arttı. İnşallah bu arkadaşlarımızın da katkısıyla, ortaya çıkan sorunların çözümü noktasında, hem Meclis Başkanımızla hem de siyasi partilerimizin grup başkanvekilleriyle birlikte bu hizmeti beraber yürüteceğiz." diye konuştu.

Editör: İsa Aslantaş