Her gün reyting sonuçları belli olurken, izleyicilerin merakla beklediği dünün reyting sonuçları sonunda açıklandı.

Yalı Çapkını hakkında karar: Buçe Buse Kahraman ayrılıyor mu? Yalı Çapkını hakkında karar: Buçe Buse Kahraman ayrılıyor mu?

Dün akşam, gündüz kuşağı programları ve dizi severler için birbirinden çekici diziler ekrandaydı. Güçlü yapımlar arasındaki reyting savaşı sona erdi ve kazananlar belli oldu.

TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

Total izleyici kitlesi için 6 Kasım Salı akşamı birinci sıraya "Ömer" dizisi yerleşti. Star TV'de yayınlanan bu dizi büyük ilgi gördü ve en çok izlenen yapım oldu.

İkinci sırada ise Atv'de yayınlanan "Müge Anlı Tatlı Sert" bulunurken, üçüncü sırayı yine Atv'de ekrana gelen "Esra Erol’da" programı aldı.

AB REYTİNG SIRALAMASI

AB kategorisinde ise yine "Ömer" dizisi birinci sıraya yerleşti. TV8'de yayınlanan "Masterchef Türkiye All Star" programı ikinci sıraya yükseldi.

Üçüncü sırayı ise TRT1'de ekrana gelen "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisi elde etti.

Dün akşamın reyting sonuçlarına göre, "Ömer" hem Total hem de AB kategorilerinde birinci sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti.

İzleyicilerin ilgisini çeken diğer programlar da sıralamada kendilerine yer buldu. Reyting yarışının heyecanla devam edeceği bir sonraki günü bekliyoruz.

6-kasim-2023-reyting