Kara Ağaç Destanı 13. bölüm full izle! TRT 1 Kara Ağaç Destanı son bölüm tek parça Kara Ağaç Destanı 13. bölüm full izle! TRT 1 Kara Ağaç Destanı son bölüm tek parça

ATV'nin büyük bir izleyici kitlesi tarafından sevilerek takip edilen gençlik dizisi 'Kardeşlerim', veda hazırlıklarına devam ediyor.

Dizinin başarılı oyuncularından Onur Seyit Yaran, 'Doruk Atakul' karakteriyle izleyenlerin gönlünde taht kurmuştu. Ancak şimdi, Yaran diziden ayrılmaya hazırlanıyor ve bu ayrılık özel bir jestle taçlandı.

onur-seyit-yaran

ONUR SEYİT YARAN'IN ÖRNEK DAVRANIŞI TAKDİR TOPLADI

Onur Seyit Yaran, 9 Eylül'de izleyicilerle buluşacak olan 'Kardeşlerim' dizisinin 4. sezonunun ilk bölümünde ekranlara veda edecek.

Bu veda, sıradan bir ayrılık değil. Oyuncu, diziden aldığı son bölüm parasını, 3 sezon boyunca gece gündüz emek verdiği ve beraber çalıştığı dizi ekibinin emekçi üyelerine bağışlama kararı aldı.

Bu örnek davranışıyla Onur Seyit Yaran, sevenlerinden büyük takdir topladı.

YENİ PROJESİ MERAK KONUSU OLDU

Onur Seyit Yaran'ın 'Kardeşlerim' dizisinden ayrılmasının ardından başarılı oyuncuya birçok teklif yağdı.

Genç oyuncunun yeni projesi, şimdiden merak konusu haline geldi. Yaran'ın kariyerindeki yeni adımı, izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

ONUR SEYİT YARAN KİMDİR?

13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul'da doğan Onur Seyit Yaran, 2016 yılında 'Best Model of Turkey' birincisi olarak büyük bir çıkış yapmıştır.

2017-2019 yılları arasında TRT 1'de yayınlanan 'Kalk Gidelim' dizisinde 'Canberk Dal' karakteriyle tanındı. Oyuncu Yaran, 'En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu' ödülü dahil olmak üzere birçok prestijli ödüle layık görüldü.

Dizi kariyerine 'Kardeşlerim' dizisi ile devam eden Yaran, bu projede 3 sezon boyunca başrolde yer alarak büyük bir çıkış yakaladı. Başarısını sürdüren genç oyuncu, televizyon dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak yoluna devam ediyor.