SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL? SİGARA FİYATLARI NE KADAR OLDU? 3 Haziran bugün sigaraya zam mı geldi? Bugün sigara fiyatları ne kadar, kaç TL?

Tarzını özgürce ifade etmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Luokk, benzersiz tasarımlara yer verdiği özel koleksiyonlarla kalıpların dışına çıkan bir moda anlayışı vadediyor. Luokk’un büyük beden elbise kategorisi içerisinde her zevke hitap eden, tüm estetik taleplere cevap veren oldukça iddialı ve dikkat çekici tasarımlar bulunuyor.

Özgür ve kalıpların dışına çıkan tarzlar için geliştirilen özel tasarımlar, konfor ve şıklığı aynı anda elde edebilme imkanı sunuyor. Her tarzdan kadına hitap eden Luokk koleksiyonları, geniş yelpazeli çeşitliliğe de sahip. Üst giyim, alt giyim, dış giyim başta olmak üzere büyük beden şıklığınızı derinlikli olarak hissedebileceğiniz birçok kategori, Luokk’un ürün çeşitliliği içerisinde yer alıyor.

Büyük Beden Tulum Konforu Şıklığınızla Bütünleşecek
Tulumlar, çoğunlukla rahatsızlık uyandırıcı özellikleri nedeniyle konfordan uzak bir görünüme sahip olsa da büyük beden tulum modeller, her ortamda konforu benzeri olamayan bir estetikle elde edebilme olanağı sağlıyor. Farklı renk ve tasarım alternatifleriyle sunulan büyük beden tulumlar, tek parça zarafetini tarzına taşımak isterseniz www.luokk.co’yu ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının coşkusunu tek parça giyim tarzıyla iddialı biçimde yansıtmak isteyenler için Luokk’un büyük beden tulum koleksiyonu içerisinde birçok ayrıcalıklı parça bulunuyor. Bağcıklı kruvaze yaka büyük beden tulumları hemen her ortamda mevsim özelliklerine bakılmaksızın konfor ve estetikle kullanabilirsiniz.

Büyük Beden Tuniklerle Sıra dışı Kombinler Hazırlayın
Gardıropların en vazgeçilmez ve en rahat parçalarından olan tunikleri, gündelik yaşamın her alanında kullanabilirsiniz. Büyük beden tunik modelleri ise, tuniklerin klasik konforunu çok daha yüksek seviyeye taşır. Geniş yelpazeli büyük beden tunik modelleri ile her kadının kendi tarzınızı ifade edebilecek tasarımları tercih etmesi ise oldukça kolay.

Yaz, kış, sonbahar ve ilkbahar fark etmeksizin her dönem kombinlerde kullanabileceğiniz büyük beden tunikler, eşsiz bir konfora sahiptir. Diğer giyim ürünleriyle kolaylıkla kombinlenebilen tuniklerin uzun modelleri tek başına da kullanılabilir. Özgür, sınırları aşan ve iddialı tarzlar için özel tasarımları konforla buluşturan sıra dışı büyük beden giyim ürünleri Luokk’un özel koleksiyonlarında!

Editör: TE Bilisim