Pendik’te Olay: Minibüs Sürücüsü Otomobilin Kaputuna Yatarak Aracın İlerleyişini Engelledi
Pendik’te TEM otoyolunda, bir minibüs sürücüsü ile tartıştığı bir otomobil sürücüsünün arasında yaşanan gerginlik, ilginç bir şekilde sonlandı. Minibüs sürücüsü, tartıştığı otomobilin kaputuna yatarak aracın ilerlemesini engelledi. O sırada otomobilde bulunan ve olayları cep telefonu ile kaydeden kadın ise panik dolu anlar yaşadı.

Olayın Gelişimi
Geçtiğimiz günlerde Pendik’te TEM otoyolunda meydana gelen olay, sürücülerin yol verme tartışmasıyla başladı. İddiaya göre, minibüs sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında yaşanan tartışma, minibüs sürücüsünün otomobilin önünü keserek durdurmasıyla alevlendi. Minibüsten inen sürücü, otomobilin kaputuna yatarak aracın ilerlemesini engelledi.

Panik Anları ve Cep Telefonu Kaydı
Otomobilin içinde bulunan ve olayları korku ile kaydeden kadın, "Ümit, araçtan inme ne olursun" diyerek yanındaki kişinin araçtan inmesini engelledi. Otomobildeki kadın polisi arayarak durumu ihbar ederken, kaputun üzerindeki şahıs ise "polis geliyor, sağa çek" diyerek otomobil sürücüsüne aracını durdurmasını söyledi.

Şahsın Kaputtan İnmesi ve Sürpriz Son
Otomobil sürücüsü, şahsın kaputtan inmesinin ardından gaza basarak yoluna devam etti. Bu ilginç ve gergin anlar, otomobilde bulunan kadın yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile kayda alındı. Olayın ardından polis ekiplerinin müdahale edip etmediği ise henüz bilinmiyor.

Çalışan 'ihbar' mektubu yazıp intihar etti, LC Waikiki'den açıklama geldi Çalışan 'ihbar' mektubu yazıp intihar etti, LC Waikiki'den açıklama geldi


 

Editör: Haber Editörü