Görüntüler Adana'dan! Polis merkezinde çatışma çıktı Görüntüler Adana'dan! Polis merkezinde çatışma çıktı

Petrol Ofisi, Türkiye Enerji Sektöründe Gücünü Arttırıyor: Bayi Sayısı 2.705'e Yükseliyor

Petrol Ofisi Grubu, Türkiye'nin önde gelen akaryakıt şirketlerinden biri olarak, BP'nin Türkiye'deki 770 adet akaryakıt istasyonunu satın alarak pazar payını daha da genişletiyor. Bu önemli anlaşma ile birlikte Petrol Ofisi'nin bayi sayısı 2.705'e çıkacak, sektördeki güçlü konumu daha da pekişecek.

Vitol: "Petrol Ofisi Grubu'nun Güçlenmesinden Mutluluk Duyuyoruz"

Petrol Ofisi Grubu'nun ana hissedarı olan Vitol'ün yönetim kurulu üyesi Chris Bake, Türkiye enerji sektörünün öncüsü olan Petrol Ofisi Grubu'nun bu adımı atmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti. Bake, "Türkiye'nin genç ve dinamik nüfusuyla birlikte büyüme potansiyeline olan güvenimiz tam. Petrol Ofisi Grubu'nun daha da güçlenmesi, Türkiye'nin enerji sektöründeki milli gururunu artıracaktır" dedi.

CEO Mehmet Abbasoğlu: "Heyecan Verici Buluşma ve Güçlenen Bir Ekip"

Petrol Ofisi Grubu CEO'su Mehmet Abbasoğlu, bu heyecan verici buluşmanın ve yeni ekip arkadaşlarının katılmasının, şirketin pazardaki gücünü daha da pekiştireceğini ifade etti. Abbasoğlu, "Türkiye'nin en yaygın bayi ağına sahip olma özelliğiyle öne çıkan Petrol Ofisi, bu satın alma işlemiyle sektördeki liderliğini daha da sağlamlaştıracaktır. Yeni dönemde büyüme ve başarı adına sabırsızlıkla bekliyoruz" şeklinde konuştu.

BP'nin Akaryakıt İstasyonları Petrol Ofisi Çatısı Altında

İngiltere merkezli BP'nin Türkiye'de bulunan 770 adet akaryakıt istasyonu, Petrol Ofisi'nin büyüme stratejisi doğrultusunda şirketin güçlü bayi ağına katılıyor. Satın alma işleminin tamamlanmasıyla birlikte Petrol Ofisi'nin Türkiye genelindeki bayi sayısı 2.705'e yükselerek sektördeki etkinliğini arttırmış olacak.