İşte MHP'nin 'kesinleşen' son adayları

İşte MHP'nin 'kesinleşen' son adayları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 9'u il olmak üzere 'kesinleşen' 340 seçim bölgesindeki belediye başkan adaylarını açıkladı.

MHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Antalya'da Kemal Çelik, Denizli'de Ümit Bahtiyar, Elazığ'da Enver Erdem, Mersin'de Mahmut Tat, Kırşehir'de Arif Kılıç, Kütahya'da Ömer Köse, K.Maraş'ta Mustafa Taşcı, Niğde'de Murat Zeren, Yozgat'ta Mehmet Ali Çakır ve Ardahan'da Ertan Sarıçam MHP'nin il belediye başkan adayları oldu. Alevi açılımıyla gündeme gelen MHP, İstanbul-Beşiktaş'ta Alevi aday gösterdi. Sosyal demokrat seçmenin ağırlıklı olduğu Beşiktaş'ta MHP Cennet Teker Süzer'i, Şişli'de avukat Gülgün Çavuşoğlu'nun, Eyüp'te Rumeli Türkleri Federasyonu Genel Başkanı Özcan Pehlivanoğlu'nu aday gösterdi.

İşte MHP'nin bugün açıkladığı 'kesinleşen' diğer adayları:

Adıyaman Merkez İlçe Atakent (Karıcık) Mustafa Yıldırım
Adıyaman Merkez İlçe Kömür Hasan Aslan
Adıyaman Besni Çakır Hüyük Mustafa Önder
Adıyaman Besni Kesmetepe Vakkas Korkmaz
Adıyaman Besni Sarıyaprak Mehmet Yücel
Adıyaman Besni Suvarlı Mehmet Korkmaz
Adıyaman Besni Şambayat Kemal Uysal
Adıyaman Besni Üçgöz Mehmet Cebe
Adıyaman Gölbaşı Belören Berhan Döner
Adıyaman Kahta Bölükyayla Mahmut Yıldız
Adıyaman Sincikinlice Bekir Yakan

Afyon Merkez İlçe Anıtkaya Remzi Kayır
Afyon Merkez İlçe B.Kalecik Muharrem Atsız
Afyon Merkez İlçe Beyyazı Hasan Kocatepe
Afyon Merkez İlçe Çayırbağ Mustafa Kılıç
Afyon Merkez İlçe Çıkrık İsmail Çalış
Afyon Merkez İlçe Erkmen Eşref Şahin
Afyon Merkez İlçe Gebeciler İbrahim Kazak
Afyon Merkez İlçe Işıklar Erol Özağıl
Afyon Merkez İlçe Nuribey İsmail Bayram
Afyon Merkez İlçe Salar Halil Aygün
Afyon Merkez İlçe Susuz İbrahim Işılak
Afyon Merkez İlçe Sülümenli İsmail Can
Afyon Merkez İlçe Sülün Ömer Poyraz
Afyon Bolvadindişli Mustafa Karakoç
Afyon Bolvadinkemerkaya Asım Yavuz
Afyon Çaypazarağaç Mükerrem Akay
Afyon Çobanlarkocaöz İbrahim Nal
Afyon Dinartatarlı Cahit Akgül
Afyon Emirdağdavulga Remzi Akın
Afyon İhsaniye Bozhüyük Fatih Çetinkaya
Afyon İhsaniye Döğer Mehmet Zeki Sargın
Afyon İhsaniye Karacaah Metender Şener Çiçek
Afyon İhsaniye Kayıhan Recep Şahin
Afyon İhsaniye Yaylabağıi Hsan Büber
Afyon Sinanpaşa Ahmetpaşa İbrahim Öztürk
Afyon Sinanpaşa Akören Habip Karagöz
Afyon Sinanpaşa Düzağaç Adnan Coşgun
Afyon Sinanpaşa Kılıçarslan Arif Yılmaz
Afyon Sinanpaşa Taşoluk Mevlüt Keyikpınar
Afyon Sinanpaşa Tınaztepe Yusuf Karakol
Afyon Şuhutkaraadilli Hasan Damar

Amasya Merkez İlçe Ezinepazar Sefer Doğru
Amasya Merkez İlçe Yeşilyenice Süleyman Çapraz

Ankara Çubuk Mustafa Gökmen
Ankara Güdül Mehmet Topçu
Ankara Ş.Koçhisar Ertuğrul Çetinkaya

Antalya Büyükşehir Bel. Kemal Çelik
Antalya Aksukaraöz Hasan Aykın
Antalya Alanya Avsallar Hüseyin Enver
Antalya Alanya Çıplaklıyaşar Ertekin
Antalya Alanya Demirtaş Hayrettin Arslan
Antalya Alanya Kargıcak Zihni Asıltürk
Antalya Alanya Kestel Abdullah Uyar
Antalya Alanya Konaklı Ali Şahin
Antalya Alanya Yeşilköy Fahri Baysal
Antalya Finike Hasyurt Bilal Oktay
Antalya Finike Sahilkent İsmet Çetin
Antalya Finike Turunçova Hüseyin Uygun
Antalya Kaşkınık Ahmet Koçlu
Antalya Kaş Yeşilköy Durmuş Ali
Antalya Kemer Mustafa Gül
Antalya Manavgat Evrenseki Yımaz Ergin
Antalya Manavgat Ilıca Tarkan Akıllı

Artvin Ardanuç Azmi Tüzün
Artvin Hopa Fikri Kaçmaz

Aydın Germencikortaklar Ümmet Akın
Aydın Sökegüllü Bahçe Nihat Avcı
Aydın Sökesavuca Mustafa Binici
Aydın Yenihisar (Didim)Ak-Yeniköy Yusuf Deveci
Aydın Yenihisar (Didim)Akbük Halil Başaran

Balıkesir Merkez İlçe Şamlı Mustafa Aykut
Balıkesir Balya Ramiz Günay
Balıkesir Edremit Tuncay Kılınç
Balıkesir Marmara Saraylar Ahmet Remzi Dinçer
Balıkesir Sındırgı Yüreğil Mehmet Çabukel

Bilecik Bozüyük Ahmet Berberoğlu
Bilecik Bozüyük Vezirhan Hicabi Yıldız
Bilecik Bozüyük Dodurga Ali Osman Üstün
Bilecik Osmaneli Bahattin Bulut
Bilecik Söğüt Halil Aydoğdu

Bursa Mudanya Rafet Şengül
Bursa İnegölalanyurtdurmuş Aydın

Çanakkale Çan Davut Karagöz

Çankırı Atkaracalar Rıfat Altıntop
Çankırı Ilgaz Mustafa Yoran

Çorum Ortaköyaştavul Yüksel Koç
Çorum Ortaköykarahacip Mustafa Kaykaç

Denizli Merkez Ümit Bahtiyar
Denizli Acıpayamalaattin Adil Çevik
Denizli Acıpayamyazır Süleyman Kurban
Denizli Buldanyenicekent Nail Sancak
Denizli Çivrilemirhisar Muammer Işık
Denizli Çivrilgülpınar Ramazan Kaymakcı
Denizli Çivrilgümüşsu Ali İhsan Yavuz
Denizli Çivrilırgıllı İsmailgündüz
Denizli Çivrilkıralan Bayram Gümüş
Denizli Çivrilözdemirci Mustafa Çakır
Denizli Tavas Metin Çalış
Denizli Tavas Kızılcabölük Abdulkadir Uslu

Edirne İpsala Esetçe İbrahim Özkaya
Edirne İpsala Yenikarpuzlu Mustafa Akman
Edirne Meriçküplü Tacettin Özsu

Elazığ Merkez Enver Erdem
Elazığ Merkez İlçeyurtbaşı Mustafa Deniz
Elazığ Ağın Mehmet Çelenk
Elazığ Arıcak Abdullah Yıldırım
Elazığ Keban Ramazan Çelik
Elazığ Kovancılar Halis Ulucan

Erzurum İspir Necati Aydın
Erzurum Köprüköy Tahir Türk
Erzurum Pazaryolu Sait Çoruh
Erzurum Şenkayapaşalı Ahmet Gökçe

Eskişehir Alpubozanhasan Hüseyin Pekçan
Eskişehir Sivrihisar Müslüm Diker

Gaziantep İslahiyefevzipaşa Hasan Bal
Gaziantep Nizipsalkım Hayri Demircioğlu
Gaziantep Nizipsekilli Ahmet Aktaş D Afyon Şuhutkaraadilli Hasan Dam
Gaziantep Nurdağşatırhöyük Abdullah Darı

Giresun Merkez İlçe İnişdibi Hüseyin Sarı

Giresun Eynesilören Bekir Yetimahmetoğlu
Giresun Göreleçavuşlu Hüseyin Arslan
Giresun Yağlıdereüçtepe Özcan Öztürk

Isparta Eğirdir Ertuğrul Bayer
Isparta Eğirdir Sarıidris Ramazan Pala

Mersin Büyükşehir Bel. Mahmut Tat
Mersin Akdeniz Mehmet Akif Çiftçi
Mersin Mezitlifındıkpınarı Fatih Say
Mersin Mezitlitepeköy Mahmut Özdemir
Mersin Toroslar Hamit Tuna
Mersin Toroslar Gözne Fatma Yılmaz
Mersin Toroslar Soğucak Hakan Demirer
Mersin Toroslar Aslanköy Hüseyin Arslanköylü
Mersin Toroslar Fatih (Ayvagediği) Ergün Özdemir
Mersin Toroslar Güzelyayla Yakup Yeni
Mersin Yenişehir Hasan Ahi
Mersin Yenişehir Değirmençay Ahmet Ata
Mersin Anamur Çarıklar Sezai Şimşek
Mersin Anamur Ören Aziz Doluoğlu
Mersin Aydıncık Mehmet Arslan Çelebi
Mersin Bozyazı Mehmet Ballı
Mersin Bozyazı Tekeliarif Çinko
Mersin Bozyazı Tekmenmehmet Taş
Mersin Çamlıyayla İsmail Tepebağlı
Mersin Çamlıyayla Sebil Mehmet Çelik
Mersin Erdemli Ayaş Süleyman Koç
Mersin Erdemli Çeşmeli Halil İbrahim Dur
Mersin Erdemli Esenpınar Hüseyin Kenan Şen
Mersin Erdemli Kargıpınarı Kerim Şahin
Mersin Erdemli Kumkuyu Ömer Seze
Mersin Erdemli Limonlu Mehmet Topkara
Mersin Erdemli Tömük Mehmet Güldallı
Mersin Gülnarköseçobanlı Yusuf Özaydın
Mersin Gülnarzeyne (Sütlüce) Hasan Hüseyin Özdemir
Mersin Mut Mehmet Akpınar
Mersin Mut Göksui Brahim İmran Üstündağ
Mersin Silifke Bayram Ali Öngel
Mersin Silifke Akdere Sadık Güner
Mersin Silifke Arkum Ali Erdem
Mersin Silifke Atakent Hasan Uslu
Mersin Silifke Atayurt Sedat Yeğiner
Mersin Silifke Narlıkuyu Mustafa Uysal
Mersin Silifke Taşucu Yaşar Açıkbaş
Mersin Silifke Yeşilovacık İhsan Köpük
Mersin Tarsus Burhanettin Koçamaz
Mersin Tarsus Atalar Durmuş Sümer
Mersin Tarsus Bahşiş Mustafa Sarı
Mersin Tarsus Gülek Mustafa Tekin Çelik
Mersin Tarsus Yenice Veysel Çelebi
Mersin Tarsus Yeşiltepe Salah Gökmen

İstanbul Bağcılar Deniz Güneş
İstanbul Bayrampaşa Abdullah Aydoğan
İstanbul Beşiktaş Cennet Teker Süzer
İstanbul Beykoz Zekeriya Gündoğdu
İstanbul Beylikdüzü Veliddin Küçük
İstanbul Beyoğlu Rüstem Fırat
İstanbul Eyüp Özcan Pehlivanoğlu
İstanbul Kartal Ahmet Çakıroğlu
İstanbul Maltepe Ahmet Baykan
İstanbul Şişli Gülgün Çavuşoğlu
İstanbul Tuzla İshak Dağcı
İstanbul Zeytinburnu Besim Sadıker

Kastamonu Azdavay Erol Demirci

Kayseri İncesu Mehmet Gönen
Kayseri Kocasinanyemlihan Mehmet Temiz
Kayseri Melikgaziağırnas İsmail Mete
Kayseri Develisindelhöyük Cemal Yazıcı
Kayseri Felahiye Hacı Ali Kısır

Kırşehir Merkez Arif Kılıç
Kırşehir Merkez İlçe Özbağ Nazmi Ay
Kırşehir Akçakent Osman Özcan
Kırşehir Akpınar Mustafa Gürışık
Kırşehir Boztepe İbrahim Öz
Kırşehir Çiçekdağı İsmail Deniz
Kırşehir Çiçekdağıköseli Mehmet Öztürk
Kırşehir Mucur Ali Şahin

Konya Karatayismil Lütfü Topbaş
Konya Akören Selçuk Buğdaycı
Konya Ahırlı Mehmet Ünlütürk
Konya Akşehir Adsız Ahmet Karagül
Konya Akşehir Altuntaş Abdulkadir Yılmaz
Konya Akşehir Çakıllar Cevdet Üstündağ
Konya Akşehir Doğrugöz Osman Fedai
Konya Akşehir Karahüyük İsmail Özdemir
Konya Beyşehir Doğanbey Ahmet Akiz
Konya Beyşehir Karaali Osman Saraç
Konya Beyşehir Sadık Hacışakir Özer
Konya Cihanbeyli Mehmet Ali Ünal
Konya Cihanbeylitaşpınar Mehmet Taşpınar
Konya Doğanhisar Salim Güleç
Konya Derebucakçamlık Ahmet Avcı
Konya Emirgazi Nuri Şenocak
Konya Ereğli Hüseyin Oprukçu
Konya Ereğlibelkaya Mehmet Şen
Konya Ereğliçayhan Abdulkerim Torun
Konya Hüyük Ahmet Temiz
Konya Ilgın Zin Nuri Sarıkaya
Konya Ilgınaşağıçiğil Mehmet Keçeci
Konya Kadınhanı Hulusi Çökgel
Konya Kadınhanı Atlantı Necati Sönmez
Konya Kadınhanı Kolukısa Yusuf Durgut
Konya Kadınhanı Osmancık Mehmet Aka
Konya Kulu Orhan Yüksel
Konya Sarayönü İsmail Karataş
Konya Seydişehir Abdulkadir Çat
Konya Seydişehirgevrekli Nurullah Yüksel
Konya Yalıhüyük Hasan Yiğit
Konya Yunak Bünyamin Atılgan

Kütahya Merkez Ömer Köse
Kütahya Hisarcık Mehmet Akbaş

K.Maraş Merkez İlçe Mustafa Taşçı
K.Maraş Merkez İlçe Döngele Arif Kayışoğlu
K.Maraş Merkez İlçe Fatmalı Mehmet Göksu
K.Maraş Merkez İlçe Kavlaklı Fevzi Gökçe
K.Maraş Merkez İlçe Önsen Duran Uğurlu
K.Maraş Afşin Altınelma Selahattin Akçalı
K.Maraş Afşin Arıtaş Sabri Gülden
K.Maraş Afşin Tanırseyfi Zincirkıran
K.Maraş Andırın Ahmet Rüzgar
K.Maraş Andırın Geben vahit Kahveci
K.Maraş Andırın Yeşilova Mustafa Yılmaz
K.Maraş Çağlayancerit Ahmet Nazım Engizek
K.Maraş Çağlayancerit Düzbağ Kemal Küpeliklıç
K.Maraş Ekinözü Erol Üstü
K.Maraş Elbistan Abdullah Paksoy
K.Maraş Elbistan Büyükyapalak Yusuf Kılıç
K.Maraş Elbistan Doğan Şükrü Kerek
K.Maraş Elbistan Izgın Hasan Çolak
K.Maraş Elbistan Karaelbistan Durmuş Gözümoğlu
K.Maraş Elbistan Söğütlü Ramazan Yüce
K.Maraş Göksun Büyükkızılcık Bayram İnce
K.Maraş Göksun Değirmendere Mustafa Sarıoğlan
K.Maraş Göksun Ericek Mehmet Şeker
K.Maraş Göksun Kanlıkavak Mehmet Durdu
K.Maraş Nurhaktatlar Ahmet Kaya
K.Maraş Nurhakkullar Nuri Delice
K.Maraş Pazarcık Yakup Hamdi Bozdağ
K.Maraş Pazarcık Büyüknacar Mustafa Yollu
K.Maraş Pazarcık Evri Ali Gerekli
K.Maraş Pazarcık Yumaklıcerit Eyüp Karacetin
K.Maraş Türkoğlu Metin Karaçam
K.Maraş Türkoğlu Kılılı Tevfik Yenipınar


Muğla Merkez İlçebayır Mehmet Yıldırım
Muğla Bodrum Bitez Fatih Ayden
Muğla Bodrum Göltürkbükü Cem Tokçan
Muğla Bodrum Gündoir ğan İbrahim Bilgi
Muğla Bodrum Konacık Mehmet Tosun
Muğla Bodrum Mumcular Birol Aydın
Muğla Bodrum Turgutreis Süleyman Mazı
Muğla Bodrum Yalı Mehmet Kızılağaç

Niğde Merkez Murat Zeren
Niğde Merkez İlçealay Cengiz Soylu
Niğde Merkez İlçeedikli Mehmet Gökdemir
Niğde Merkez İlçekiledere Sami Adıgüzel
Niğde Merkez İlçekonaklı Ünal Topal
Niğde Merkez İlçesazlıca Mustafa Günaydın
Niğde Merkez İlçeyeşilgölcük(Akpınar) Cuma Beycür
Niğde Altunhisar Mustafa Doygun
Niğde Altunhisarkarakapı Selami Durak
Niğde Altunhisaryakacık (Akmanlar) Mahmut Fidan
Niğde Borbahçeliarif Turgut Kuyumcu
Niğde Borkaranlıkdereef Rasim Bolat
Niğde Borkemerhisar Yakup Sürme
Niğde Çiftlikazatlı Rasim Aydın
Niğde Çiftlikbozköy Ramazan Kanel
Niğde Çiftlikdivarlı İsa Gündoğan

Ordu Merkez İlçesaraycık Gökhan Mutlu
Ordu Akkuşsalman Şaban Çön
Ordu Aybastıalacalar Necdet Tok
Ordu Fatsahatipli Mustafa Hatipoğlu
Ordu Gölköydamarlı Temel Çakır
Ordu Gölköygüzelyurt Cafer Güler
Ordu Gürgentepe Hamit Yılmaz
Ordu İkizcedevecik Niyazi Tombaş
Ordu Cumamedreseönü Özcan Deniz

Samsun Çarşamba Ağcagüney Baki Demirtaş
Samsun Çarşamba Çınarlık Cemil Güngör
Samsun Çarşamba Dikbıyık Ferhat Özdemir
Samsun Çarşamba Hürriyet Hamdi Topuzoğlu
Samsun Havza Ali Kemal Kara
Samsun Termeevci Ali Zorlu
Samsun Termehüseyinmescit Mustafa Coşkun
Samsun Termesakarlı İzzet Bodur

Sivas Merkez İlçekurtlapa Ömer İçer
Sivas Merkez İlçeyakupoğlan Ömer Aktaş
Sivas Gemerek Sızır Celal Köse
Sivas Gemerek Yeniçubuk Yahya Çevik

Ş.Urfa Merkez İlçekısas Mustafa Kuş
Ş.Urfa Merkez İlçekonuklu Mustafa Saçaklı
Ş.Urfa Merkez İlçeuğurlu Mehmet Çalışkan
Ş.Urfa Akçakalepekmezli Mustafa Sağır
Ş.Urfa Birecikmezra Aziz Güneş
Ş.Urfa Bozovayaslıca İzzet Karaçizmeli
Ş.Urfa Halfeti Mesut Gökçek
Ş.Urfa Halfetiargıl Ömer Özalp
Ş.Urfa Harran Mehmet Özyavuz

Uşak Merkez İlçebölme Yaşar Başer
Uşak Merkez İlçeilyaslı Ali Çakır
Uşak Banazkızılcasöğüt Orhan Tuncay

Yozgat Merkez Mehmet Ali Çakır
Yozgat Aydıncık Ahmet Demirel
Yozgat Aydıncık Baydiğin Murat Büyükbaş
Yozgat Aydıncık Kazankaya İbrahim Demirel
Yozgat Çandır Ahmet Eroğlu
Yozgat Çekerek Mustafa Bal
Yozgat Kadışehri Mustafa Doğru
Yozgat Sarıkaya Mecit Muş
Yozgat Sarıkaya Karayakup Necati Karaaslan
Yozgat Sarıkaya Yukarısarıkayadurak Turan Düz
Yozgat Sorgun Nurettin Altunok
Yozgat Sorgun Belencumafakılı Mustafa Çalışkan
Yozgat Sorgun Çiğdemli Ahmet Sungur
Yozgat Sorgun Doğankent Salih Akol
Yozgat Sorgun Eymir Çetin Mertoğlu
Yozgat Şefaatli Mahmut Ertuğrul
Yozgat Yenifakılı Hüseyin Uyar

Aksaray Merkez İlçe Sağlık Mustafa Kepil
Aksaray Merkez İlçe Yenikent Hacı Hasan Tüzün

Karaman Ermenek Ahmet Alpaslan

Ardahan Merkez Ertan Sarı çam.



Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2008, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67