ATV kanalında ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı, 2023 yılında heyecan dolu bir anı daha izleyicilere sunuyor. Bu seferki büyük heyecan, 1057. bölümde 1 milyon TL'lik sorunun açılmasıyla başladı. Genç ve başarılı bir isim olan Rabia Birsen Güvercin, bu olayın başrolünde yer alıyor.

RABİA BİRSEN GÜVERCİN 1 MİLYON TL'LİK SORUYU AÇTI!

10 Eylül Pazar günü yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programının yeni bölümünde, Rabia Birsen Güvercin 400 bin TL'lik soruyu başarıyla yanıtlayarak büyük bir özgüvenle 1 milyon TL'lik soruyu açtırmaya hak kazandı. Bu an, programın tarihinde 6. kez yaşanan bir olaydır ve Rabia Birsen Güvercin bu prestijli gruba dahil olan son yarışmacı oldu.

3620647_40ecc5354b05659b2731db7a7fce7a44_640x640

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı

RABİA BİRSEN GÜVERCİN KİMDİR?

Rabia Birsen Güvercin, 24 yaşında ve aslen Konyalıdır. Ankara'da yaşamaktadır. Genç yaşına rağmen Gazi Üniversitesi'nden Biyoloji bölümünden mezun olan Rabia Birsen Güvercin, eğitim hayatında büyük başarılar elde etmiştir.

Geçtiğimiz yıl bir kaza sonucu kolunu kaybeden Rabia Birsen Güvercin, bu zorlu süreçte büyük bir azim göstererek protez bir kol kullanmaya başlamıştır. Kendisi, engelleri aşma konusundaki kararlılığı ve bilgi birikimi ile Kim Milyoner Olmak İster programının unutulmaz yarışmacılarından biri olmuştur.

Rabia Birsen Güvercin'in, 1 milyon TL'lik soruyu yanıtlayıp büyük bir servet kazanıp kazanamayacağı merakla bekleniyor. Kendisi, genç yaşına rağmen gösterdiği başarı ve azimle birçok kişiye ilham kaynağı olmuş durumda. Kim Milyoner Olmak İster programının bu heyecan verici bölümünü kaçırmamak için 10 Eylül tarihini takip etmekte fayda var.

Editör: İsa Aslantaş