Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde çekimleri gerçekleştirilen Safir adlı ATV dizisi için final yaklaşıyor. Daha önce 24 bölümü yayınlanan Safir dizisinin düşük reytingleri, kanalın sabrıyla karşılandı ve dizi hayranlarını memnun etti.

REYTİNGLERİN DÜŞÜŞÜ VE SONUÇLARI

Pazartesi akşamları yayınlanan ve başlangıçta yüksek reytinglere ulaşan Safir, ilerleyen bölümlerde hikayesinin izleyicileri memnun etmemesiyle birlikte izleyici kaybına uğradı. Sezon sonuna kadar devam etmesi beklenen dizi için ATV'nin sabrı tükendi ve 26. bölümde final yapacağına dair dedikodular yayıldı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER

Dizinin bitimine yakın bir noktada, Safir'in sadık izleyici kitlesi sosyal medyada tepki mesajları paylaşıyor. Ancak bu tepkilerin dizinin devamını sağlamak için yeterli olmadığı görülüyor.

OYUNCULARIN PERFORMANSI

Başrollerde yer alan Özge Yağız, Burak Berkay Akgül ve İlhan Şen'in performansları övgüyü hak ediyor. Oyuncular, kendilerine verilen rolleri başarıyla yerine getirdiler ve dizinin başarısına katkı sağladılar.

Özellikle Özge Yağız ile Burak Berkay Akgül ikilisinin uyumu ve enerjisi dikkat çekti ve izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

FİNAL BEKLENTİSİ

ATV'nin iddialı bir şekilde yayına aldığı ve güçlü dram hikayesiyle dikkat çeken Safir dizisinin 26. bölümde final yapması bekleniyor. Ancak bu noktaya kadar gelmesi bile büyük bir başarı olarak kabul edilebilir ve tüm ekip bu başarıya katkıda bulundu.