Kahramanmaraşlı iş insanı Arslan Deveboynu’nun sahipliğini yaptığı Deka Müzik’in önde gelen sanatçılarından olan Sanatçı Latif Doğan, geçtiğimiz Temmuz ayında annesi Ayşe Doğan’ı kaybetmişti. Latif Doğan, Annesi Ayşe Doğan adına Doğanşehir ilçesine bağlı Erkenek Mahallesi’nde taziye evi yaptırdı. Yapılan taziye evi düzenlenen törenle hizmete girdi. Taziye evinin yer tahsisi Doğanşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılış programına Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Umut Yalçın, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Deka Müzik Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu ile davetliler katıldı.

BİZLER ONA LAYIK BİRER EVLAT OLMAK İÇİN BÖYLE BİR HAYIR İŞİNE GİRİŞTİK

Açılışta konuşan sanatçı Latif Doğan, annesi Ayşe Doğan'ın adına yaptırdığı taziye evinin yapımında kendisine destek veren tüm kurumlara teşekkür etti. 5 çocuklu bir ailenin ferdi olduğunu ve annesinin kendilerini imkansızlıklar içerisinde büyüttüğünü ifade ederek, "Buranın inşaatını annem hayattayken görme imkanı oldu ancak açılışına ömrü yetmedi. Bizler ona layık birer evlat olmak için böyle bir hayır işine giriştik. Besni'de de okul yaptırdığımızda o dönemin kaymakamı şu an Malatya Valimiz Hulusi Şahin bizlere çok destek oldu. Bugün de bizleri yalnız bırakmadı kendisine teşekkür ediyorum. Yine taziye evimizin hayata geçirilmesi noktasında belediye olarak bizlere her zaman destek veren Doğanşehir Belediye Başkanımız Durali Zelyurt beye de çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile birlikte Ayşe Doğan Taziye Evi hizmete açıldı.

Amerikan bayrağı ne zaman kabul edildi? Amerikan bayrağının anlamı ve hikayesi nedir? Robert G. Heft kimdir? Amerikan bayrağı ne zaman kabul edildi? Amerikan bayrağının anlamı ve hikayesi nedir? Robert G. Heft kimdir?

Editör: TE Bilisim