Sanat Dolu Gece: Kars'ta Öğretmenler İçin Unutulmaz Konser

Kars şehrinde, birbirinden değerli sanatçılar, öğretmenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Grand Ani Otel ev sahipliğinde düzenlenen konserde, Selma Geçer, Ahmet Selçuk İlkan ve Pınar Eliçe, duygusal ve etkileyici eserleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Ahmet Selçuk İlkan'ın Duygusal Şiirleri:

Ahmet Selçuk İlkan, sahnedeki varlığıyla duygusal şiirleriyle dinleyicileri büyüledi. Katılımcılar, İlkan'ın özgün ve etkileyici sözleriyle duygu dolu bir atmosferde buldular kendilerini.

Pınar Eliçe ve Selma Geçer'in Güçlü Performansı:

Sanatçı Pınar Eliçe ve Selma Geçer, gecede birbirinden güzel eserlerini öğretmenler için seslendirdi. Eliçe ve Geçer'in muhteşem performansı, izleyicileri adeta büyüledi. Sahnedeki enerjileri ve yetenekleriyle öğretmenleri coşturdular.

Unutulmaz Anlar ve Eğlence:

Grand Ani Otel'in atmosferinde geçen konser, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Öğretmenler, sanat dolu bu gecede unutulmaz anlar yaşadı ve gönüllerince eğlendi. Konser, öğretmenlerin yoğun iş temposundan uzaklaşarak bir araya gelmelerine ve sanatın güzelliklerini birlikte deneyimlemelerine olanak sağladı.

Son Söz:

Tarzıyla olay oldu! Flaşlar patlayınca... Tarzıyla olay oldu! Flaşlar patlayınca...

Kars'ta düzenlenen bu özel konser, öğretmenlere duyulan saygı ve sevgiyi bir sanat şöleniyle birleştirdi. Selma Geçer, Ahmet Selçuk İlkan ve Pınar Eliçe'nin performanslarıyla dolu dolu geçen gece, katılımcılarda unutulmaz bir izlenim bıraktı.

20231126aw084992-0

Kaynak: İHA