ABD'nin Utah eyaletinde, ATM makinelerine ve kamu malı diğer nesnelere balık bantlayan bir genç, yerel polis tarafından yakalandı. Bu ilginç olay, sosyal medyada da geniş yankı buldu.

Sarkozy'ye 2012 Seçim Kampanyası İçin 1 Yıl Hapis Cezası Verildi Sarkozy'ye 2012 Seçim Kampanyası İçin 1 Yıl Hapis Cezası Verildi

BALIK EŞKIYASI LAKAPLI GENÇ, SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Instagram'da "fish_bandit84" kullanıcı adıyla tanınan 17 yaşındaki genç, kendi adını "Balık Eşkıyası" olarak adlandırdı. Kendine özgü ve tuhaf bir hobi olan bu eylemleri, bir yıl boyunca farklı yerlerde tekrarladı. Genç, ATM'lere balık bantlamasının videolarını sosyal medya hesabından paylaştı.

TUHAF HOBİSİ ULUSLARARASI BOYUTA ULAŞTI

Bu garip eylemlerin sadece Utah ile sınırlı kalmadığı görüldü. Genç, Tokyo'da bir metro istasyonunda ATM'ye bantladığı bir balığın videosunu paylaşarak "Uluslararası boyuta gidiyoruz" yorumunu yaptı. Şüphelinin kullandığı balıklar arasında alabalık, levrek, yayın balığı ve sazan gibi çeşitler bulunuyor. Videolardan birinde, bir balığın ağzında sigara olduğu dikkat çekti.

SON EYLEMİ POLİS ARABASINA BALIK BANTLAMAK OLDU

Genç, son olarak Provo kentinde bir polis arabasına alabalık bantladı. Bu eylem, onun yakalanmasına ve tutuklanmasına yol açtı. Bu olay, sosyal medyada ve yerel basında geniş yer buldu ve pek çok tartışmayı da beraberinde getirdi.