Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını adlı dizide, son bölümde beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman? Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman?

Pelin karakteri, yalıda çocuğunu doğurmaya hazırlandığı sırada, Serter'in çocuğun kendisinden olabileceği ihtimalini duymasıyla fenalaştı.

Seyirciler şimdi "Pelin öldü mü? Buçe Buse Kahraman diziden ayrıldı mı?" gibi soruların cevaplarını araştırıyor.

Pelin doğuma alındı ancak yaşanan sorunlar nedeniyle bebeği ve kendisi arasında seçim yapılması gerektiği konuşuldu. Ne yazık ki, bebeğin ciğerleri gelişmediği için doğum ölümle sonuçlandı.

Pelin ise yoğun bakımda gözlerini açtıktan sonra Ferit'le konuşmak istedi. Ancak bu konuşma sırasında Pelin bir kriz geçirip kalbi durdu.

BUÇE BUSE KAHRAMAN DİZİDEN AYRILDI MI?

Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Dizide trajik bir şekilde ölen Kahraman'ın artık kadroda yer almayacağı belirtildi.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde Seyran ve Ferit'in yeniden barıştığı görülüyor.

Bu kararın Kazım ağa tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu. Seyirciler, gelecek bölümde neler olacağını şimdiden heyecanla bekliyorlar.