İstanbul Sultanbeyli'de Mimar Sinan Mahallesi Sarayburnu Sokak'ta bulunan özel bir firmaya ait işçi konteynerinde meydana gelen yangında 3 işçi hayatını kaybetti, 2 işçi ise yaralandı.

OLAYIN GELİŞİMİ

Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın, olay yerine yapılan ihbar sonrasında itfaiye, polis ve sağlık ekiplerinin sevk edilmesiyle kontrol altına alındı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sayesinde yangın söndürülerek, daha fazla zararın önüne geçildi.

YARALANAN İŞÇİLER HASTANEYE KALDIRILDI

Yangında yaralanan 2 işçi, sağlık ekiplerinin hızlı müdahalesi sonucu ambulanslarla hastaneye sevk edildi. Yaralı işçilerin durumlarıyla ilgili henüz detaylı bilgi verilmezken, birinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

İSTANBUL VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

İstanbul Valiliği, Sultanbeyli Mimarsinan Mahallesi Sarayburnu Sokak'ta bulunan özel bir firmanın işçilerinin konakladığı konteynerde sabaha karşı çıkan yangında üç işçinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Valilik açıklamasında, "İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında biri ağır 2 işçi de yaralanmış olup, yaralı işçiler hastaneye sevk edilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Çek Hırsızlığında Estetik Hile: Suç Makinesi Kadın Polisten Kaçamadı Çek Hırsızlığında Estetik Hile: Suç Makinesi Kadın Polisten Kaçamadı

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın çıkış nedeniyle ilgili detaylı incelemeler sürerken, yetkililer olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Yangının sebepleri ve sorumlularının belirlenmesi için titiz bir çalışmanın yürütüldüğü belirtildi.