İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, Galatasaray-Fenerbahçe derbisine 2.400 misafir takım seyircisi alınacak.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal, Galatasaray şampiyonluğu hakkında konuştu Fenerbahçe'de İsmail Kartal, Galatasaray şampiyonluğu hakkında konuştu

HEYECAN ARTIYOR

Süper Lig'in 37. haftasında oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi heyecanı tüm Türkiye'yi sarıyor. Bu heyecana sarı-lacivertli taraftarlar da ortak olacak. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, İl Spor Güvenlik Kurulu, Galatasaray-Fenerbahçe maçına 2.400 misafir takım seyircisinin alınmasına karar verdi.

MİSAFİR SEYİRCİLER İLE İLGİLİ KARAR

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İl Spor Güvenlik Kurulu, 19.05.2024 Pazar günü Ali Sami Yen - Rams Park Stadı'nda oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe maçına 2.400 misafir takım seyircisinin alınmasına karar vermiştir. Misafir takım seyircisi, maçın oynanacağı Ali Sami Yen - Rams Park Stadı'na toplu olarak giriş yapabilecektir."

DERBİ COŞKUSU ZİRVEYE ÇIKACAK

Bu karar, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarlarının büyük sevincini ve heyecanını artırdı. Derbi coşkusunun bu yıl da zirveye çıkacağı öngörülüyor.