TRT1'in sevilen dizisi Teşkilat, yeni sezon çekimleri için geri sayıma başlıyor. Dizi, önümüzdeki günlerde çekimlere start verecek. Heyecanla beklenen yeni sezonun detayları ise merak konusu.

DENİZ BAYSAL'IN YERİNE YENİ BİR OYUNCU GELİYOR

Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal'ın ayrılmasıyla birlikte yeni bir ismin kadroya katılacağı haberi heyecanla bekleniyordu.

Üç sezon boyunca başrollerini Murat Yıldırım ve Deniz Baysal'ın paylaştığı Teşkilat, yeni sezonunda Deniz Baysal'ı ağırlamayacak. İzleyiciler, yeni sezonun kadrosunda sürpriz isimleri görmeye hazır olsun.

Dizinin yeni sezonunda Sarp Levendoğlu ve Tuğçe Açıkgöz gibi deneyimli isimler kadroya dahil olacak. Ayrıca, Deniz Baysal'ın yerine gelecek oyuncunun kim olduğu da sonunda açıklandı.

aybuke-pusat

AYBÜKE PUSAT, TEŞKİLAT DİZİSİNİN YENİ KADIN OYUNCUSU OLACAK

Deniz Baysal'ın ayrılmasının ardından yeni bir oyuncu arayışına giren Teşkilat dizisi ekibi, Aybüke Pusat ile anlaşmaya vardı. Aybüke Pusat, dizide Dışişlerinde özel bir birimin yöneticisi olan Neslihan karakterine hayat verecek.

Neslihan karakteri, babası Çetin'in eski bir büyükelçi olduğu bir aileden geliyor. Ayrıca, Bosna'daki saldırıdan Ömer (Murat Yıldırım) sayesinde kurtulan Neslihan, sahada düşmana karşı mücadele edebilecek bir ekibi kurma görevini üstlenecek.

Esaret 167. bölüm Full izle! Kanal 7 Esaret 167.bölüm tek parça izleme linki Esaret 167. bölüm Full izle! Kanal 7 Esaret 167.bölüm tek parça izleme linki

Daha önce Canan olarak duyurulan karakterin adı, Neslihan olarak revize edildi. Aybüke Pusat'ın bu önemli rolle ekrana dönecek olması, Teşkilat dizisinin yeni sezonunun büyük bir merakla beklenmesine neden oluyor.