Swandor Hotels & Resorts, balayında Antalya otellerini tercih eden yeni evli çiftlere unutamayacakları bir tatil sunmaktadır. Balayı çiftlerine özel kampanyalar düzenleyen Antalya resorts hotel, balayı için Antalya’da en çok tercih edilen Türkiye otelleri arasında yer almaktadır. Balayı çiftine özel olarak hazırlanan, geniş ve ferah odalar, son teknolojik donanımlara sahiptir. Çiftlerin oda içerisinde ihtiyaç duydukları tüm ekipmanlar, tesis tarafından servis edilmektedir. Büyük bir özen ve titizlik ile hazırlanan odalarda;

Wi-fi
Klima
Mini Bar
Oda ve Banyoda Direkt Dahili Hatlı Telefon
Uydu Yayını
LCD Ekran Tv
Müzik Yayını
Saç Kurutma Makinesi yer almaktadır.
Balayı çiftlerine özel akşam yemeği masası, baş başa sakin bir şekilde vakit geçirebilecekleri alanlar ve birlikte eğlenceli vakit geçirebilecekleri farklı aktiviteler, Swandor Hotels & Resort tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Plaja En Kısa Mesafe Sawandor Resort’tan Geçer

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

Swandor Hotels & Resort, sahip olduğu açık ve kapalı havuzun yanı sıra, mükemmel bir plaja da sahiptir. Konuklarının yürüyerek üç dakikada ulaşabilecekleri plaj, Akdeniz’e özel kum ile kaplıdır. Rahatlıkla yürüyebileceğiniz ve denize girebileceğiniz bu plaj, eşsiz bir mavi renge sahiptir. Özgürlüğün keyfini çıkartacağınız masmavi sular ve kum üzerinde güneşlenmenize imkan sunan şezlonglar ile oldukça keyifli bir tatil geçirmenize imkan sunulmaktadır. Her şeye erişim sağlayabileceğiniz plajda, özel alan isteyen misafirlere özel olarak localar da yer almaktadır. İskele üzerine kurulan localarda, gün boyu denizin ve kumun tadını çıkartabilirsiniz.

Evlilik Teklifleri İçin En İyi Atmosfer

Swandor Hotels & Resorts, balayı için tercih edilebilineceği gibi evlilik teklifleri için de en doğru adrestir. Personellerin muhteşem destekleri ile birlikte hazırlanan organizasyonlar, Akdeniz’in manzarası, denizi ve kumu ile birlikte harika bir evlilik teklifi edebilirsiniz. Türkiye otel listelerinde ilk sıralarda yer alan bu tesis, göz kamaştıran mimarisi ve konumu ile özel günlerinizde sizlere ev sahipliği yapmaktan büyük bir keyif almaktadır. Konuklarının özel günlerinin bir parçası olmayı oldukça seven bu tesis, sizlerin de unutulmaz anılara sahip olmanıza imkan sunmaktadır.

Kaliteli ve Güvenli Konaklama İçin Swandor Resorts

Tatilini üst segment bir kalitede ve güvenli bir şekilde geçirmek isteyenler için en doğru tercih Swandor Hotels & Resorts olacaktır. Deneyimli personellerin sağlamış olduğu hizmet, tüm ziyaretçilerin memnun kılınabilmesi adına özel olarak sağlanmaktadır. Yetişkin ve çocuklar için tasarlanan oyun ve eğlence alanları, tesisi tercih eden her yaştan ziyaretçinin kaliteli bir şekilde vakit geçirmesini sağlamaktadır. Tatil süresi boyunca herkesin dileği gibi eğlenip, dinlenebileceği alanlara sahip olacağı bu tesiste, ziyaretçilerin güvenliği de en iyi şekilde sağlanmaktadır. Konuklarının tatillerinden keyif alması ve tesisten memnun bir şekilde ayrılmaları için gerekli tüm donanıma sahip olan Swandor Hotels, Türkiye’nin en iyi otelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Editör: TE Bilisim