Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde heyecan doruk noktasına ulaştı.

Resmi olmayan kesin olmayan sonuçlara göre, Yeniden Refah Partisi adayı Mehmet Karaca, açık ara önde olarak Türkoğlu Belediye Başkanlığını kazandı.

Türkoğlu'nda sevilen ve hayırseverliğiyle tanınan Karaca, seçim kampanyası boyunca samimi ve halkçı tavrıyla seçmenlerin gönüllerini fethetti. Karaca'nın zaferi ilçede büyük sevince yol açtı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Karaca'yı destekleyenler sokaklara dökülerek kutlamalara başladı.

KARACA'NIN ZAFERİ TÜRKOĞLU'NA YENİ BİR UMUT IŞIĞI OLDU

Mehmet Karaca'nın Türkoğlu Belediye Başkanı seçilmesi, ilçede yeni bir umut ışığı oldu. Karaca, seçim vaatleri arasında yer alan projelerle Türkoğlu'nu modern ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmeyi hedefliyor. Karaca'nın projeleri arasında, eğitim ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, altyapı yatırımları, sosyal ve kültürel faaliyetlerin geliştirilmesi yer alıyor.

Türkoğlu'nun yeni Belediye Başkanı Mehmet Karaca, seçimin ardından yaptığı açıklamada, "Türkoğlu'na hizmet etmek için büyük bir şevk ve heyecan duyuyorum. Seçim vaatlerimizi yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız. Türkoğlu'nu hep birlikte daha güzel bir geleceğe taşıyacağız." dedi.

Türkoğlu halkı iftar organizasyonunda buluştu Türkoğlu halkı iftar organizasyonunda buluştu

TÜRKOĞLU'NDA YENİDEN REFAH DÖNEMİ BAŞLADI

Mehmet Karaca'nın seçimi kazanmasıyla birlikte Türkoğlu'nda Yeniden Refah dönemi başladı. Karaca'nın liderliğinde Türkoğlu'nun daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe olması için çalışmalar başlatacak.