Beşiktaş ile oynanan maçın ardından istifa sinyalleri veren Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, beklenmedik bir kararla görevine devam ediyor.

BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Kayserispor Ankaragücü 24 Şubat Bein Sports LİNK BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Kayserispor Ankaragücü 24 Şubat Bein Sports LİNK

Empati programında kariyerini, hedeflerini ve deprem bölgesinde geçirdiği zorlu süreci paylaşan Demirel, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"BAŞARILI OLMAK İSTİYORUM, DEPREM SONRASI ZORLU BİR SÜREÇTİ"

Demirel, "Başarılı olmak istiyorum çünkü kolay bir süreç değil, depremden bu yana gelen süreçte çok kafa yordum. Uyumadığım geceler oldu." şeklinde konuştu.

Gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Demirel, zorlu süreçteki düşüncelerini paylaşarak duygusal anlar yaşadığını dile getirdi.

"SON MAÇTAN SONRA YORGUNLUĞUMU HİSSETTİM"

Maç sonrasında yaşadığı yorgunluğu açıkça ifade eden Demirel, "Hem benim hem de Hatayspor için, belki bunun daha iyi olacağını düşünmüş de olabilirim o anki psikolojiyle maçtan sonraki kafa yapımla." dedi. Zorlu bir dönemden geçtiklerini belirten Demirel, duygusal bir çıkmazın eşiğine geldiğini dile getirdi.

"BENİM BİR YANIM HATAYLI"

Beşiktaş'a 2-1 mağlup olduktan sonra istifa düşüncesiyle gelen Demirel'i vazgeçiren etken ise futbolcularına, kulübe ve şehre duyduğu bağlılık oldu.

"Getirdiğim oyuncu sayısı bu sene 18. Bana inanarak geldi herkes, kendimi onların yerine koydum ve dedim ki bu kadar insan sana güvenerek geldi bırakıp gidemezsin. Babam Artvin, annem Rizeli ama benim bir yanım Hataylı, her zaman da öyle kalacak." diyerek duygusal bağını vurgulayan Demirel, bu kararıyla sadece bir teknik direktör değil, aynı zamanda bir Hataylı olarak sorumluluğunu yerine getirdiğini belirtti.