Başarılı yapım Yabani, Ramazan Bayramı'na ara veriyor. Her Salı akşamı saat 20.00'de izleyicileriyle buluşan dizinin 30. bölümü, bu hafta yayınlanmayacak.

Dizinin hayranları "Yabani bu hafta yok mu, neden yok?" sorusunu araştırmaya başladı. Merak edenler için açıklıyoruz: Yabani dizisi, Ramazan Bayramı nedeniyle 11 Nisan Salı günü ekrana gelmeyecek.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yabani dizisinin yeni bölümü, 18 Nisan Salı günü saat 20.00'de NOW TV'de izleyicileriyle buluşacak.

BAYRAM AKŞAMI YABANİ VAR MI?

Bayram akşamını Yabani ile geçirmek isteyenler için güzel bir haber var! 10 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'de dizinin 29. bölümü tekrar yayınlanacak.

YABANİ DİZİSİ HAKKINDA

Yabani, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği, senaryosunu Sema Kaygusuz'un kaleme aldığı, başrollerinde Okan Yalabık, Öykü Karayel, Ece Dizdar ve Ufuk Bayraktar'ın yer aldığı bir dram dizisidir. Dizi, İstanbul'un arka sokaklarında yaşayan ve kaderleri kesişen bir grup insanın hikayesini anlatıyor.

Mükremin Gezgin kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin kimdir, kaç yaşında? Mükremin Gezgin'in sevgilisi kimdir, kaç yaşında?

DİZİ SEVERLERİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Yabani dizisinin yeni bölümünün bu hafta yayınlanmaması, dizi severlerini hayal kırıklığına uğrattı. Birçok izleyici sosyal medya hesaplarından dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklediklerini ve bayramda yeni bölüm izlemek istediklerini dile getirdi.