Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'ndan flaş bir ayrılık haberi geldi. Binnur Kaya, 2. sezonun başında dahil olduğu diziden senaryo gereği sağlık sorunları nedeniyle ayrılacak.

Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği Yalı Çapkını, bu sezon da izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin yeni bir gelişme olmazsa 7 Haziran'da sezon finali yapması planlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Nükhet karakterini canlandıran Binnur Kaya, diziye veda edecek. Nükhet karakterinin senaryo gereği sağlık sorunlarını çözmek için diziden ayrılması izleyicileri üzdü.

Dizinin hayranları, Binnur Kaya'nın karakterinin ilerleyen bölümlerde tekrar diziye geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. Kaya'nın ayrılışı dizinin senaryosunda nasıl işleneceği ise henüz bilinmiyor.

binnur-ayriliyor

YALI ÇAPKINI'NDAN AYRILAN BİNNUR KAYA'NIN YERİNE KİM GELECEK?

Binnur Kaya'nın ayrılışı sonrası dizide Nükhet karakterinin yerini kimin alacağı merak konusu oldu. Yapım tarafından henüz bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Binnur Kaya'nın ayrılışı Yalı Çapkını'na büyük bir kayıp olarak değerlendiriliyor. Kaya'nın performansı izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştı.

YALI ÇAPKINI SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Yalı Çapkını'nın 2. sezon finali 7 Haziran 2024 tarihinde yapılması planlanıyor. Dizinin final bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

BİNNUR KAYA KİMDİR?

Binnur Kaya, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. 1995 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle oyunculuğa başladı. Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Hatırla Sevgili ve Bir Aile Hikayesi gibi birçok dizide rol aldı.