Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'ndan bomba bir haber geldi! İki sezondur izleyicileri ekrana kilitleyen dizide, Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman'ın ekibe veda edeceği öne sürüldü.

Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı! Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre: Yalı Çapkını, geçen sezon yakaladığı büyük başarıyla 15 reytinglere kadar yükselmiş ve dünya satışlarıyla da önemli bir kazanç elde etmişti. Bu başarının ardından üçüncü sezon onayı alan dizi, Star TV'nin yeni sezona taşınan tek dizisi olarak 7 Haziran'da sezon finali yapacak.

Dizideki Pelin karakteri, rolünü gerçek sanan bazı toksik hayranların taciz ve hakaretlerine maruz kalmıştı. Bu durum, Buçe Buse Kahraman'ı oldukça zor durumda bırakmıştı. Geçen sezon finalinde ekibe veda eden Kahraman, daha sonra yapım şirketinin talebi üzerine diziye geri dönmüştü.

Ancak Kahraman'ın Yalı Çapkını ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bu akşamki bölümde sahnesi olmayan Kahraman'ın dizinin kalan bölümlerinde yer alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Yalı Çapkını'nda Ayrılık Haberleri Birbiri Ardına Geliyor!

Pelin karakterinin diziden ayrılma ihtimalinin yanı sıra, Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu'nun da diziden ayrılabileceği konuşuluyordu. Kulislerde Mert Ramazan Demir ile üçüncü sezon için anlaşma imzalandığı, ancak Afra Saraçoğlu ile henüz bir anlaşmaya varılmadığı dedikoduları dolaşıyordu.

Ancak son gelen haberler ise iki başrol oyuncusunun da diziye devam edeceği yönünde.

Yalı Çapkını'nda neler olacak? Pelin karakteri diziden ayrılacak mı? Seyran'ı bekleyen yeni gelişmeler neler? Dizinin tüm hayranları bu soruların cevabını merakla bekliyor.

Yalı Çapkını'nın 3. sezonunda neler yaşanacağını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin!