Damat cinnet getirdi... Aile katliamı kamerada! Damat cinnet getirdi... Aile katliamı kamerada!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya platformu üzerinden önemli bir açıklama yaparak ülke genelinde zehir tacirlerine karşı yürütülen 'Narkogüç' operasyonu hakkında bilgi verdi. Operasyonun 12 ilde gerçekleştirildiğini ifade eden Bakan Yerlikaya, 158 şüphelinin yakalandığını ve operasyonun hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

Bakan Yerlikaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

"Zehir Tacirlerine Hayatı Zehir Edeceğiz! Türkiye'nin dört bir yanında halk sağlığını tehdit eden zehir tacirlerine yönelik kararlı bir mücadele başlattık. Diyarbakır, Aydın, Antalya, Kütahya, Bitlis, Mersin, İstanbul, Elazığ, Nevşehir, Kütahya, Erzurum ve Gaziantep illerimizde Emniyet ve Jandarma ekipleri tarafından koordineli bir şekilde yürütülen 'Narkogüç' operasyonları sonucunda 158 şüpheli gözaltına alındı. Bu operasyonların hedefinde, zehir tacirleri ve onların sokak satıcısı taşeronları vardı. Şu ana kadar 55 şüpheli şahıs tutuklandı, 3 şüpheliye ise adli kontrol kararı verildi. Diğer şüphelilerin adli işlemleri ise titizlikle sürdürülüyor."

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın bu önemli operasyonla ilgili yaptığı açıklama, ülke genelinde zehir tacirlerine karşı yapılan mücadeleye verilen önemi bir kez daha gözler önüne serdi. 'Narkogüç' operasyonlarının, halk sağlığını tehdit eden suç örgütlerine karşı etkili bir darbe olduğu vurgulandı. Operasyonların devam edeceği belirtilirken, zehir tacirlerine karşı kararlı bir mücadele sinyali verildi.

Editör: İsa Aslantaş