AVM'de başörtülü kıza saldırı! Üzerine koşarak başını açtı: Hakaretler yağdırdı AVM'de başörtülü kıza saldırı! Üzerine koşarak başını açtı: Hakaretler yağdırdı

İstanbul'da yarın gerçekleştirilecek olan 'Filistin Mitingi'ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı duyuruldu.

Bu önemli etkinlik, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıldönümü arefesinde düzenlenecek ve tüm Türkiye'den katılım bekleniyor.

Miting, 2019'da tarifeli uçuşlara kapatılan Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşecek.

Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre, "Filistin Mitingi" nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak. Açıklamada, kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar şu şekilde belirtildi:

  • Yeni Havalimanı Caddesi sahil istikameti İstanbul Fuar Merkezi / Dünya Ticaret Merkezi ayrımı trafiğe kapatılacak.
  • Atatürk Havalimanı B kapısı giriş çıkışları trafiğe kapatılacak.
  • Atatürk Havalimanı B kapısı önü varyant üstü iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak.
  • Atatürk Havalimanı yolu ahtapot kavşak alt geçidi vip ayrımları / C kapısı ayrımlarından itibaren THY Kargo Terminali arası iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak.
  • Bakırköy Mimar Basri Mete Sokağı ile Metro İstasyon Sokağı Kavşağı'ndan Yeni Havalimanı Caddesi'ne bağlanan tali yol iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak.
  • Yeni Havalimanı Caddesi Gümrük Köprüsü girişleri trafiğe kapatılacak.
  • Millet Bahçesi içerisinde bulunan tüm yollar ve Yeşilköy Caddesi'nden Millet Bahçesi'ne bağlantı yolu iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak.

Katılımcıların bu yolların kapatılması nedeniyle alternatif güzergah olarak Yeni Havalimanı Caddesi'ni kullanmaları öneriliyor. 'Filistin Mitingi', büyük bir katılımla ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli trafik düzenlemeleriyle birlikte yapılacak.

Editör: İsa Aslantaş