5 yıldızlı otelde şaşırtan protesto: Yatağını alıp restorana indi 5 yıldızlı otelde şaşırtan protesto: Yatağını alıp restorana indi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son tahminlere göre, Karadeniz'in kuzeydoğu kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Rize, Artvin'in kıyı kesimleri, Giresun ve Trabzon'un iç kesimleri ise yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış alacak.

Ülkenin diğer bölgelerinde ise az bulutlu ve açık bir hava hakim olacak.

KARADENİZ'DE SICAKLIKLAR ARDICAK

Sıcaklıkların Karadeniz'de 2 ila 4 derece artacağı, diğer bölgelerde ise önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR KUVVETLENECEK

Genellikle kuzey, öğle saatlerinde Akdeniz kıyılarında güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi beklenen rüzgarın, Marmara, Doğu Anadolu'nun batısı ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda kuzey yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak eseceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara, Doğu Anadolu'nun batısı ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda kuzey yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi beklenen rüzgara karşı yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Editör: İsa Aslantaş