Adana'nın Yüreğir ilçesinde, kimlikleri belirlenemeyen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada, 6 yaşındaki bir kız çocuğu ağır yaralandı. Olay, 19 Mayıs Mahallesi 1174. Sokak'ta gerçekleşti.

KAVGA ESNASINDA MASUM BİR ÇOCUK YARALANDI

Yeraltı Dünyasının Perde Arkası: İzmir Bergama'da Fuhuş Baskını Yeraltı Dünyasının Perde Arkası: İzmir Bergama'da Fuhuş Baskını

Olayın detaylarına göre, taraflar arasında başlayan silahlı çatışma sırasında, çevrede yaşayanlar olayın gelişimini merak edip dışarıya çıktılar. Bu grup arasında yer alan 6 yaşındaki Fatma E. ise olayın gürültüsünü ve silah seslerini duyup, evlerinin terasına çıkmak istedi.

KIZ ÇOCUĞU AĞIR YARALANDI, TEPKİLER BÜYÜDÜ

Ancak ne yazık ki, terasına çıktığı sırada bir tabancadan ateşlenen kurşun, kız çocuğunun boynuna isabet etti. Olayın ardından şüpheliler hızla olay yerinden kaçarak izlerini kaybettirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

POLİS ZANLILARI BULMAK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Kız çocuğu, annesi Sevsen E. ve diğer yakınları tarafından hemen Yüreğir Devlet Hastanesine götürüldü. Fatma'nın durumu ciddiyetini koruyor ve hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi. Bu acı olayın etkisiyle, kız çocuğunun yakınları olay yerinde göz yaşlarına boğuldu.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Polis ekipleri, olay yerindeki boş kovanları toplayarak zanlıların tespiti ve yakalanmaları için geniş çaplı bir çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma ise hala devam ediyor.