Adana, her zevke hitap eden renkli ve canlı pazarlarıyla dikkat çekiyor. Şehirdeki pazar çeşitliliğini ve en meşhur olanları öğrenmek isteyen vatandaşlar için birbirinden farklı seçenekler sunuluyor. Çukurova ve Seyhan ilçeleri, Adana'nın en büyük ilçeleri olması nedeniyle özellikle çeşitli ve hareketli pazarlara ev sahipliği yapıyor.

ÇUKUROVA'DAKİ PAZARLAR

SEMPT PAZARI (ADANA SOSYETE PAZARI)

Çukurova ilçesinin Yurt Mahallesi'nde kurulan bu pazar, Adana'nın en büyük ve gözde pazarlarından biridir. Gıda ürünlerinin yanı sıra giyim, ev eşyaları, elektronik ürünler gibi çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Pazarın öne çıkan özelliği, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin bolca bulunması.

YIL SEMT PAZARI

Çukurova ilçesinin 100. Yıl Mahallesi'nde kurulan bu pazar, özellikle taze sebze ve meyve alışverişi için tercih ediliyor. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunuyor.

BARAJ SEMT PAZARI

Beyazevler Mahallesi'nde konumlanan bu pazar, giyim ve ev eşyaları alışverişi için ideal bir tercih. Pazar çevresinde birçok mağaza ve dükkan yer alıyor.

BELEDİYE EVLERİ AÇIK SEMT PAZARI

Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mahallesi'nde hizmet veren bu pazar, taze sebze ve meyve alışverişi için popüler. Pazar etrafında birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

Ecem Toplar kaç yaşında aslen nereli hangi kanalda spiker? Ecem Toplar kaç yaşında aslen nereli hangi kanalda spiker?

GÜZELYALI MAHALLESİ KAPALI SEMT PAZARI

Güzelyalı Mahallesi'nde kurulan bu pazar, özellikle taze sebze ve meyve alışverişi için tercih edilmektedir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

HUZUREVLERİ MAHALLESİ

Huzurevleri Mahallesi'nde düzenlenen pazar, taze sebze ve meyve alışverişi yapmak isteyenler için uygun bir seçenektir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

HUZUREVLERİ (ESENTEPE) KAPALI SEMT PAZARI

Esentepe Mahallesi'nde konumlanan bu kapalı pazar, özellikle taze sebze ve meyve alışverişi için tercih edilmektedir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

KURTTEPE-2 SEMT PAZARI

Kurttepe Mahallesi'nde kurulan bu pazar, özellikle taze sebze ve meyve alışverişi için tercih edilmektedir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

MAHFESIGMAZ KAPALI SEMT PAZARI

Mahfesığmaz Mahallesi'nde düzenlenen bu pazar, taze sebze ve meyve alışverişi yapmak isteyenler için uygun bir seçenektir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

SEYHAN'DAKİ PAZARLAR
ÇARŞAMBA PAZARI

Seyhan ilçesinin Şakirpaşa Mahallesi'nde kurulan bu pazar, giyim ve ev eşyaları alışverişi için tercih edilmektedir. Pazar çevresinde birçok mağaza ve dükkan bulunmaktadır.

PAZAR YERİ

Seyhan ilçesinin Seyhan Mahallesi'nde kurulan bu pazar, taze sebze ve meyve alışverişi yapmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Pazar çevresinde birçok manav ve meyve satıcısı bulunmaktadır.

ADANA'NIN EN MEŞHUR SOSYETE VE GIDA PAZARLARI

ADANA SOSYETE PAZARI (SEMT PAZARI)

Çukurova ilçesinin Yurt Mahallesi'nde kurulan bu pazar, Adana'nın en büyük ve en popüler pazarlarından biridir. Gıda ürünlerinin yanı sıra giyim, ev eşyaları, elektronik eşyalar gibi çeşitli ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Pazarın öne çıkan özelliği, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin geniş bir yelpazede bulunması.

ÇARŞAMBA PAZARI

Seyhan ilçesinin Şakirpaşa Mahallesi'nde kurulan bu pazar, özellikle giyim ve ev eşyaları alışverişi için tercih edilmektedir. Pazar çevresinde birçok mağaza ve dükkan bulunmaktadır.

100. YIL SEMT PAZARI

Çukurova ilçesinin 100. Yıl Mahallesi'nde kurulan bu pazar, özellikle taze sebze ve meyve alışverişi için tercih edilmektedir.

Editör: İsa Aslantaş