2024 yerel seçimleri için belirlenen AK Parti Konya ilçe belediye başkan adayları arasında yer alan Ahmet Demir kimdir? Ahmet Demir'in biyografisi, doğum yeri, yaş, ve politik kariyerine dair detaylar haberimizde.

AHMET DEMİR KİMDİR?

1971 doğumlu Ahmet Demir, Güneysınır ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2001-2009 yılları arasında Ak Parti Güneysınır ilçe başkanlığı görevini üstlenen Demir, 2009-2014 yılları arasında Güneysınır Belediye Başkanlığı yapmıştır. Evli ve üç çocuk babası olan Ahmet Demir, siyasi kariyerine AK Parti çatısı altında devam etmektedir.

31 MART 2024 YEREL SEÇİMLERİNDE ADAYLIK

Ahmet Demir, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Konya Güneysınır Belediye Başkan adayı olmuştur. Parti içi değerlendirme ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayıyla belirlenen adaylar arasında yer almıştır.

Erzincan toprak kayması nedir? Nasıl oldu? Ölü ve yaralı sayısı kaç? Erzincan toprak kayması nedir? Nasıl oldu? Ölü ve yaralı sayısı kaç?

2024 AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI TAM LİSTESİ

Parti içi değerlendirme sonucunda belirlenen 2024 AK Parti Konya ilçe belediye başkan adayları tam listesi açıklanmıştır. Ahmet Demir'in adaylığı, parti içi süreç sonucunda onay almıştır. Detaylı bilgiler ve güncel gelişmeler için haberimizi takip edebilirsiniz.