Pazarcık Belediyesi Meclis Üyesi ve uzun yıllardır AK Parti içinde aktif siyaset yapan Mustafa Yenigül, AK Parti Pazarcık İlçe Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Yenigül, AK Parti'nin kuruluşundan bugüne kadar partinin her kademesinde görev almış bir isim olarak, İlçe Başkanlığı görevine talip olduğunu dile getirdi.

Kahramanmaraş Mimarlar Odası Başkanından dikkat çeken çağrı Kahramanmaraş Mimarlar Odası Başkanından dikkat çeken çağrı

Yenigül, yaptığı açıklamada, "AK Parti Pazarcık İlçe başkanlığı için yapılacak demokrasi yarışında AK Partinin kuruluş aşamasından bugüne kadar olan süreç içerisinde partimizin her kademesinde görev yapan arkadaşlarımızla yaptığımız İstişareler neticesinde İlçe başkanlığı görevine talip olmaya karar verdik. Allah’ım bizleri mahcup eylemesin. Bayrağı devralıp daha ileriye taşımak için müracaat ettim. İnşallah görev bana verilirse AK Parti’nin kazanması için yine gece gündüz çalışacağım. AK Parti’nin iyi bir oy alması için ciddi çalışmalarım olacak" dedi.

Ayrıca, Yenigül şunları ekledi: "Bizim kimseyle bir hesabımız yok biz teşkilatımızın selameti için her zaman taşın altına elimizi koyarız. Her zaman söylediğimiz gibi görev istenmez verilir. Türkiye yüzyılına yakışır bir şekilde gövdemizi taşın altına dün olduğu gibi, bugünde koymaya hazırım. Büyüklerimizin de takdir etmesi ve uygun görmesi durumunda bu kutlu göreve hazırım."

AK Parti içindeki deneyimi ve kararlılığıyla Mustafa Yenigül, Pazarcık İlçe Başkanlığı için aday adayı olarak partisinin başarısına katkı sağlamayı amaçlıyor.