Bugün Elbistan'ın Çatova Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar, elektrik kesintisi haberine hazır olsun. AKEDAŞ (Akdeniz Dağıtım AŞ), elektrik tesis çalışmaları nedeniyle Çatova Mahallesi'nde planlı bir elektrik kesintisi gerçekleştirecek.

KESİNTİ ZAMAN ARALIĞI VE SEBEP

Elektrik kesintisi, 08:30 ile 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Kesintinin sebebi, önemli tesis çalışmalarının yapılmasıdır. Bu çalışmaların mahalledeki elektrik dağıtımını iyileştirmek ve güçlendirmek amacıyla olduğu belirtilmektedir.

Kahramanmaraşlı Şehit Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'a son görev Kahramanmaraşlı Şehit Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'a son görev

kahramanmarasta-elektrik-kesintisi-8-eylul

VATANDAŞLAR DİKKAT

Elektrik kesintisinin belirtilen saatlerde gerçekleşeceğini unutmayın ve bu süre zarfında elektriksiz kalabileceğinizi göz önünde bulundurun. Bu süre zarfında elektriğe ihtiyaç duyan cihazları ve ekipmanları önceden hazırlamak önemlidir.

İletişim Bilgileri

Kesintiyle ilgili daha fazla bilgi almak veya acil durumlar için AKEDAŞ'a ulaşmak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Çatova Mahallesi sakinlerinin bu planlı kesintiyi göz önünde bulundurarak gerekli önlemleri almasını ve anlayışla karşılamasını bekliyoruz. Elektrik kesintisi sonrası mahallenin daha güçlü bir elektrik altyapısına sahip olması için yapılan bu çalışmaların mahalle sakinlerine uzun vadede fayda sağlayacağını unutmayın.

Editör: İsa Aslantaş